Aleksandra Łuczak
Dietetyk Łódź
Specjalizacja
O mnie
Dietetyk stale poszerzający swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Praktykę zdobywała w takich firmach jak: Kcalmar.com, Kcalmar.pro czy Afterfit Catering. Aktualnie prowadzi swoich Podopiecznych w drodze do wymarzonej sylwetki w NZOZ Blue Medica w Łodzi, przy ulicy Zgierskiej 211 oraz w Przychodni Studenckiej.eu przy ul. Lubeckiego. Autorka wielu tekstów popularno - naukowych, które można znaleźć na: - https://www.budujmase.pl/uzytkownik/aleksandra-luczak - https://afterfit-catering.pl/blog - https://kcalmar.com/blog/
Gabinet
Adres
Zgierska 211, Łódź
Aleksandra Łuczak
Dietetyk Łódź
Sport
Odchudzanie
Zaburzenia odżywiania
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu
licencjat
22 02 2017
22.2
2017
22 02 2017
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu
licencjat
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Wizyta kontrolna
50,00 PLN
Wizyta kontrolna z 7-dniowym jadłospisem
90,00 PLN
Wizyta kontrolna z 14-dniowym jadłospisem
180,00 PLN
Pacjent Kamil
18 lipca 2017 10:46
Cenię sobie i chwalę współpracę z Olą. Kiedy potrzebowałem pomocy w mojej diecie, rzetelnie i profesjonalnie podeszła do tematu, dając mi wiele, czasem zaskakujących rozwiązań, które pomogły, dzięki czemu zrealizowałem swoje cele w krótkim czasie. To dla mnie bardzo ważne, żeby swobodnie się komunikować - Ola jest otwartą i uśmiechniętą osobą. Bardzo polecam! :)
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Michał
18 lipca 2017 12:00
Rewelacyjne podejście do tematu i problemów, z którymi się przychodzi a efekty pojawiają się zdumiewająco szybko. Bardzo miła, kontaktowa osoba więc jeżeli szukacie fachowej pomocy dietetyka na najwyższym poziomie, nie tylko z Łodzi czy okolic, to tylko do Pani Oli. Zdecydowanie wszystkim polecam!
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Aleksandra
2 sierpnia 2017 14:03
Pani Ola jest bardzo sympatyczną osobą, posiada dużą wiedze w dziedzinie dietetyki.Człowiek podczas procesu odchudzania ma poczucie że nie jest sam z problemem a przedewszystkim ma wsparcie.Widać że jest to Osoba która Kocha to co robi.Szczerze Polecam :)
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Maciej
7 sierpnia 2017 09:59
Osobom poszukującym fachowej i rzetelnej porady, kogoś kto w sposób zindywidualizowany i zaangażowany podejdzie do tematu żywienia, zachęcam do współpracy z Olą! Posiada bardzo duży wachlarz umiejętności i wiedzy, a przy tym jest niezwykle elastyczna, kontaktowa, pogodna i życzliwa, dzięki czemu realizacja celów żywieniowych staje się czystą przyjemnością! Bardzo mi pomogła, wspierając pod kątem odpowiedniej dla mnie diety, mój proces treningowy. Serdecznie polecam!
Ocena:
5,0 / 5