Monika Wojteczko
Dietetyk Lublin
Specjalizacja
O mnie
Kocham gotować i odkrywać nowe smaki. Zdrowe jedzenie może być smaczne i łatwe w przygotowaniu. Interesuję się również ziołolecznictwem, ponieważ to co naturalne będzie dla nas zawsze najlepsze.
Gabinet
Adres
dietetyk mobilny, Lublin
Monika Wojteczko
Dietetyk Lublin
Odchudzanie
Choroby dietozależne
Problemy jelitowe
Specjalizacje
Mobilny dietetyk, dojazd do pacjenta na terenie Lublina i okolic (do 15 km), możliwe także konsultacje on-line.
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Pierwsza wizyta
70,00 PLN
Analiza składu ciała
30,00 PLN
Wizyta kontrolna z 14-dniowym jadłospisem
150,00 PLN
Konsultacja online
50,00 PLN
Pacjent Adam
8 listopada 2017 16:50
Niech schowają się wszystkie diety Internetowe, które obiecują góry, a potem rzeczywistość przyprawia o stan depresyjny. Próbowałem wiele razy więc wiem co piszę. Pani Monika to SKARB. Nie głoduję, a waga systematycznie spada w optymalnym tempie. W końcu czuję, że ktoś mnie słucha i wie czego mój organizm potrzebuje. Jestem mega zadowolony. Pani Monika jest nie tylko niezwykle skuteczna, ale także bardzo miła i dająca wyraźnie odczuć, że zależy jej na efektach swoich pacjentów. To dietetyk z powołania i profesjonalistka w każdym calu. Nie zastanawiajcie się tylko zamawiajcie wizytę i działajcie, bo naprawdę szkoda zdrowia na nieskuteczne eksperymenty - straciłem na to wiele lat. Jedyne czego żałuję, to tego że na Panią Monikę trafiłem tak późno. Polecam każdemu komu tylko mogę.
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Jan
22 maja 2017 16:02
Profesjonalistka w każdym calu. Ogromna wiedza medyczna i doświadczenie kulinarne powoduje, że dieta ułożona dla mojego męża z nietolerancją pokarmową na kilkanaście produktów jest urozmaicona, smaczna i łatwa w przygotowaniu. W życiu nie jadłam tak dobrego curry z ciecierzycy- palce lizać. Gorąco polecam :)
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Piotr
24 maja 2017 09:37
Z problemem nadwagi borykam się od dawna i dzięki usługom p. Moniki w końcu widać namacalne efekty, a wszystko to bez głodzenia się i ogólnej traumy żywieniowej towarzyszącej "dietom portalowym". :D Pani Monika jest profesjonalistą z bardzo elastycznym, życiowym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Szczerze i z przyjemnością polecam!
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Maria
29 maja 2017 15:23
Diety Moniki to zawsze miła niespodzianka - zależy mi przede wszystkim na urozmaiceniu diety, sama nie miewam pomysłów i należę do osób, którym wszystko leci z rąk. Przepisy Moniki są znakomite, a do tego nie zajmują wiele czasu. Po prawie 40 latach uwierzyłam, że i ja potrafię coś ugotować. Poza tym, oczywiście, bardzo zdrowe i skuteczne. Serdecznie polecam!
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Anna
3 czerwca 2017 16:30
Od miesiąca jestem na diecie. Efekty są fantastyczne, na początku nie mogłam się przyzwyczaić do ilości posiłków bo wcześniej jadłam bardzo mało. Posiłki są bardzo smaczne zróżnicowane i co najważniejsze bardzo szybko się je przyrządza. Teraz mam dużo więcej energii na wszystko, wolniej się męczę. Bardzo mi się podoba to że jak mam jakieś pytanie odnośnie diety mogę spokojnie napisać do Moniki a ona szybko odpisuje i zawsze służy radą. Jeszcze długa droga przede mną ze względu na duża nadwagę ale z taką dietetyczka dam rade.
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Bogdan
10 listopada 2017 11:03
Po lekarzach nachodziłem się już w życiu dość sporo. Bez skutku. Mądrych rad od bliskich i znajomych wysłuchałem tyle, że gdyby, co dwudziesta działała, to już dawno wszyscy ludzie na świecie byliby zdrowi i szczęśliwi. I nic. Ostatecznie całkiem straciłem nadzieję, że w ogóle cokolwiek kiedyś da się poprawić. Pogodziłem się już z tym, że moje życie właściwie służy tylko do tego, by doczekać do jego końca. Na początku podszedłem do słów Moniki bardzo sceptycznie - "kolejna mądra" pomyślałem. Ale co szkodzi spróbować, najwyżej szybciej skończę to mizerne życie. A tu ku mojemu zdziwieniu, po jakimś czasie nie tylko nie skończyłem, ale zaczęło się dziać trochę lepiej. Na początku myślałem "spokojnie, to tylko efekt placebo", ale gdy czas mijał, a bóle jelit nie wracały, a wręcz czułem się jeszcze lepiej, zaczęło mi w głowie świtać, że może jednak jeszcze POŻYJĘ, a nie tylko doczekam końca swych dni. Moniko otwieraj wielką klinikę, i przywracaj ludziom zdrowie i chęć do życia. To nie żart, bo czemu na oddziałach gastroenterologii byłem dwukrotnie i nic się nie poprawiło, a z Moniką pogadałem i jest lepiej??
Ocena:
4,5 / 5
Pacjent Joanna
26 września 2017 16:32
Jestem zachwycona wizytami i ich efektem u Pani Moniki. Efekty już po miesiącu są widoczne i odczuwalne. Dieta działa rewelacyjnie a do tego jest bardzo smaczna i dopasowana do gustu pacjenta. Szczerze polecam wszystkim !! Pani Monika podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i profesjonalnie.
Ocena:
5,0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj