Klaudia Dziaduch
Dietetyk Wrocław
Specjalizacja
O mnie
Dietetyka jest moją największą pasją. Jestem osobą bardzo towarzyską także nie krępuj się! Chętnie pomogę osobom zdrowym pragnącym wdrożyć podstawy zdrowego trybu życia, ale również chorym. Moją domeną są choroby tarczycy oraz choroby dietozależne, więc jeżeli borykasz się z nadciśnieniem, chorobami układu sercowo-naczyniowego, otyłością, cukrzycą, to chętnię Ci pomogę! Co więcej od dawna interesuję się również dietetyką sportową (sama mam za sobą wiele lat spędzonych na siłowni) oraz leczeniem żywieniowym niepłodności, którą zafascynowałam się podczas pisania pracy dyplomowej. Tak więc jeżeli chcesz poprawić jakość swojego życia za pomocą interwencji żywieniowej, to jestem! Pamiętaj, że dieta nie jest karą, więc dobierzemy ją pod Twoje preferencje żywieniowe :)
Gabinet
Adres
Obecnie Online, Wrocław
Klaudia Dziaduch
Dietetyk Wrocław
Sport
Odchudzanie
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Jestem Dietetykiem z wykształcenia oraz z zamiłowania, który do każdej osoby podchodzi indywidualnie.
Pacjent Grzegorz
Dec. 3, 2020, 7:55 p.m.
Świetna pani dietetykz pasją . Dieta idealnie dopasowana do moich potrzeb i upodobań, a co najważniejsze skuteczna.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Natalia
Dec. 1, 2020, 1:58 p.m.
Pani Klaudia to profesjonalistka w każdym calu. Ma ogromną wiedzę z zakresu dietetyki i skutecznie z niej korzysta. Dzięki niej nauczyłam się zdrowych nawyków żywieniowych, a podwyższony cholesterol przepadł bez śladu. Juz nie czuję się ciągle zmęczona, nic nie boli, a energii mam więcej niz moje trzyletnie dziecko 🙊! Gorąco polecam!!!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Ewa
Dec. 1, 2020, 8:43 p.m.
Pełen profesjonalizm, pani dietetyk Klaudia podchodzi indywidualnie do pacjenta, ciepła i miła osoba. Duzo mi pomogła i otworzyła oczy a tak długo borykałam się z problemem. Teraz czuję się dużo lepiej . Dziękuję ☺️POLECAM Wszystkim
Ocena:
5.0 / 5