07.07 - Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów - Poziom Podstawowy

Obsługa programu Kcalmar.pro

Czego się nauczysz?

Jak edytować profil oraz sprawdzić płatności? Jak stworzyć profil publiczny? Jak rozpocząć współpracę z nowym Pacjentem? Jak wykorzystać jadłospisy systemowe? Jak edytować wyświetlane informacje w widoku tygodniowym? Jak przygotować jadłospis dla Pacjenta na podstawie ankiety? Jak eliminować produkty i potrawy niepożądane z diety Pacjenta? Jak wprowadzić zmiany w jadłospisie z poziomu listy zakupów? Jak dodać komentarze do jadłospisu? Jak udostępnić Pacjentowi jadłospis w panelu webowym oraz aplikacji mobilnej?

Agenda

Omówimy wszystkie najważniejsze funkcje, które przyspieszą Twoją pracę jednocześnie zwiększając jej efektywność! Postaw na obsługę swoich Pacjentów na najwyższym poziomie, dzięki możliwościom oferowanym przez Kcalmar.pro!

Jak zwykle przygotowaliśmy masę niespodzianek dla każdego uczestnika!
 

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!

O prowadzącym

mgr Malwina Oleszczuk Dietetyk zespołu Kcalmar.pro
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, co pozwoliło jej zdobywać wiedzę na temat pasji, czyli zdrowego odżywiania. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, konferencjach oraz kursach. Czas wolny od pracy i nauki spędza zawsze aktywnie, uczęszczając na zajęcia fitness. Zdobyta wiedza oraz ciężka praca wytyczyły jej ścieżkę do zawodu dietetyka, oraz trenera personalnego.
0.00 zł
mgr Malwina Oleszczuk Data premiery:July 7, 2020, 10 a.m. Czas trwania: 45 min
Certyfikat ukończenia
Prezentacja
ze szkolenia
Materiały dodatkowe