23.06 - Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów - Poziom Zaawansowany

Czego się nauczysz?

Jak monitorować alergeny, które wskazał w ankiecie Pacjent? Jak stosować funkcję globalnej podmiany składnika? Jak podglądać potrawy powtarzające się w jadłospisie? Jak wykorzystać funkcję skalowania kaloryczności w codziennej pracy? Jak edytować wyświetlane informacje w widoku tygodniowym? Jak stworzyć własny szablon ankiety? Jak korzystać z zaawansowanej wyszukiwarki potraw? Jak dodać nowy produkt do bazy prywatnej? Jak dodawać potrawę do bazy prywatnej? Jak personalizować wydruk diety?

Agenda

Omówimy wszystkie zaawansowane funkcje, które przyspieszą Twoją pracę jednocześnie zwiększając jej efektywność! Postaw na obsługę swoich Pacjentów na najwyższym poziomie, dzięki możliwościom oferowanym przez Kcalmar.pro!

Jak zwykle przygotowaliśmy masę niespodzianek dla każdego uczestnika!
 

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!

O prowadzącym

mgr Malwina Oleszczuk Dietetyk zespołu Kcalmar.pro
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, co pozwoliło jej zdobywać wiedzę na temat pasji, czyli zdrowego odżywiania. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, konferencjach oraz kursach. Czas wolny od pracy i nauki spędza zawsze aktywnie, uczęszczając na zajęcia fitness. Zdobyta wiedza oraz ciężka praca wytyczyły jej ścieżkę do zawodu dietetyka, oraz trenera personalnego.
0.00 zł
mgr Malwina Oleszczuk Data premiery:June 23, 2020, 6 p.m.
Certyfikat ukończenia
Prezentacja
ze szkolenia
Materiały dodatkowe