26.10 - Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów - Poziom Zaawansowany

Obsługa programu Kcalmar.pro

Czego się nauczysz?

Jak stworzyć własny szablon ankiety? Jak monitorować alergeny, które wskazał w ankiecie Pacjent? Jak wykorzystać funkcję skalowania kaloryczności w codziennej pracy? Jak stosować funkcję globalnej podmiany składnika? Jak podglądać potrawy powtarzające się w jadłospisie? Jak korzystać z zaawansowanej wyszukiwarki potraw? Jak dodać nowy produkt do bazy prywatnej? Jak dodawać potrawę do bazy prywatnej? Jak personalizować wydruk diety?

Agenda

Omówimy wszystkie zaawansowane funkcje, które przyspieszą Twoją pracę jednocześnie zwiększając jej efektywność! Postaw na obsługę swoich Pacjentów na najwyższym poziomie, dzięki możliwościom oferowanym przez Kcalmar.pro!

Jak zwykle przygotowaliśmy masę niespodzianek dla każdego uczestnika!

O prowadzącym

mgr Armand Jabłoński Dietetyk zespołu Kcalmar.pro
Absolwent studiów magisterskich na kierunku Dietetyka, trener personalny. W kręgu jego zainteresowań znajduje się szczególnie żywienie sportowców. Wyznaje zasadę, iż prawidłowo zbilansowana dieta może poprawiać wyniki sportowe oraz samopoczucie zawodnika. Bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą oraz dyskutować na temat odżywiania w sporcie. Czas wolny spędza między innymi na śledzeniu publikacji oraz blogów z branży dietetyki, oraz na fotografii. Aktywnie działał w Studenckim Kole Naukowym Dietetyków Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz bierze udział w licznych konferencjach z zakresu dietetyki.
PROMOCJA
BESTSELLER
0.00 zł
mgr Armand Jabłoński Data premiery:Oct. 26, 2021, 10 a.m. Czas trwania: 45 min
Certyfikat ukończenia
Prezentacja
ze szkolenia
Materiały dodatkowe
To szkolenie należy do cyklu: Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów Zobacz więcej