Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów - Nowy kreator Kcalmar.pro

Marketing
Obsługa programu Kcalmar.pro

Czego się nauczysz?

Edytować profil, podejrzeć płatności oraz zakupić pakiet. Konfigurować i wdrożyć "Profil Publiczny". Stworzyć nowy jadłospis oraz dodać go do katalogu. Wykorzystywać jadłospisy systemowe oraz skalować ich kaloryczność. Rozpocząć współpracę z nowym Pacjentem. Przypisać jadłospis do Pacjenta oraz edytować potrawy. Korzystać z bazy potraw Kcalmar.pro - wyszukiwarka zaawansowana. Edytować oraz stosować potrawy wieloporcjowe. Stosować podział informacji na wydruku PDF. Jakie elementy znajdują się na wydruku PDF.

Agenda

Omówimy wszystkie nowe oraz najważniejsze funkcje, które przyspieszą Twoją pracę jednocześnie zwiększając jej efektywność! Postaw na obsługę swoich Pacjentów na najwyższym poziomie, dzięki możliwościom oferowanym przez Kcalmar.pro!

Jak zwykle przygotowaliśmy masę niespodzianek dla każdego uczestnika!

O prowadzącym

Armand Jabłoński Dietetyk Zespołu Kcalmar.pro
Absolwent studiów magisterskich na kierunku Dietetyka, trener personalny. W kręgu jego zainteresowań znajduje się szczególnie żywienie sportowców. Wyznaje zasadę, iż prawidłowo zbilansowana dieta może poprawiać wyniki sportowe oraz samopoczucie zawodnika. Bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą oraz dyskutować na temat odżywiania w sporcie. Czas wolny spędza między innymi na śledzeniu publikacji oraz blogów z branży dietetyki, oraz na fotografii. Aktywnie działał w Studenckim Kole Naukowym Dietetyków Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz bierze udział w licznych konferencjach z zakresu dietetyki.
NOWOŚĆ
PROMOCJA
PREMIERA
0.00 zł
Armand Jabłoński Data premiery:July 20, 2021, 10 a.m. Czas trwania: 45 min
Certyfikat ukończenia
Prezentacja
ze szkolenia
Materiały dodatkowe
To szkolenie należy do cyklu: Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów Zobacz więcej