SZKOLENIE ON-LINE
Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów
Dec. 5, 2019, 6 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • jakie kroki należy podjąć, aby zgromadzić pacjentów i zaprosić ich do oprogramowania oraz aplikacji 
  • jak pacjent widzi współpracę z nami oraz jak wygląda aplikacja dla pacjenta, dzięki której nasze usługi stają się atrakcyjniejsze 
  • jak przygotować w błyskawiczny sposób jadłospis dla pacjenta, wykorzystując ankietę którą uzupełnił nam pacjent 
  • jak eliminować z jadłospisu produkty niepożądane 
  • jak edytować potrawę pod kątem pacjenta 
  • jak korzystać z listy zakupów 
  • jak dzięki komentarzom instruować pacjentów 
  • jak udostępnić jadłospis w panelu webowym pacjenta oraz w aplikacji mobilnej! 
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Data: Dec. 5, 2019
Godzina: 6 p.m.
Długość: 45 min

Maksymalne skrócenie czasu tworzenia jadłospisów.

Kto poprowadzi szkolenie?
Magdalena Koropatwa - Mgr dietetyki — absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Dietetyka oraz Żywienie Człowieka i Dietetyka. Zainteresowania oraz prace naukowe skupia wokół chorób metabolicznych w tym cukrzycy. Autor prac dotyczących między innymi pozyskiwania substancji biologicznie czynnych wypływających na poprawę stanu glikemii. Swoją wiedzę z zakresu dietoterapii zdobywa na licznych szkoleniach oraz konferencjach dotyczących między innymi terapii dietetycznej w chorobach cywilizacyjnych i metabolicznych. Zwolenniczka gotowania w domu i tworzenia nowych, smacznych a przede wszystkim zdrowych przepisów.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na darmowe szkolenie dedykowane błyskawicznemu tworzeniu jadłospisów. 

Webinar skierowany jest głównie do osób, które jeszcze nie korzystały z naszego oprogramowania — lub dla osób, które dopiero zaczynają z nami wspólną przygodę. :) 

zobacz więcej

Przeprowadzimy Was przez wszystkie najważniejsze funkcje, które umożliwią Wam efektywną i szybką obsługę pacjentów na wysokim poziomie! 

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO! 

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: