Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Doradca ds. sprzedaży
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za rozwój kanału sprzedaży bezpośredniej oprogramowania Kcalmar.pro. Poznasz klientów biznesowych z branży dietetycznej, a także będziesz mieć okazję budować i utrzymywać wyjątkowe relacje z naszymi klientami.
Junior Python Developer
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii, poszerzając swoją wiedzę pod nadzorem doświadczonych członków zespołu.
Senior Python Developer
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za projektowanie i tworzenie rozbudowanej wielomodułowej aplikacji webowej.
Projektant UX/UI
Będziesz odpowiedzialny za rozwój interfejsu użytkownika. Analizując interakcje i detale aplikacji, będziesz pracować nad konwersją i udoskonaleniem UX. Twoja praca będzie niezależna, ale z uwzględnieniem feedbacku pozostałych członków zespołu. W pracy będziesz kontaktować się bezpośrednio z CTO i CEO firmy, co gwarantuje dynamikę pracy i jasną komunikację.
Koordynator ds. sprzedaży
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za rozwój kanału sprzedaży bezpośredniej oprogramowania dla dietetyków i firm cateringowych oraz szkoleń. Poznasz klientów biznesowych z branży dietetycznej i cateringowej a także będziesz miał okazję budować i utrzymywać wyjątkowe relacje z naszymi klientami.
Hermax Sp. z o.o., właściciel marki Kcalmar - dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT dla dietetyków, szuka kreatywnego i otwartego kandydata na samodzielne stanowisko UX Designer do wsparcia rozwoju aplikacji webowych (Kcalmar.com oraz Kcalmar.pro) i mobilnych (Kcalmar – dieta i przepisy).
Szukamy kandydata z pasją i zaangażowaniem, by samodzielnie tworzyć nowatorskie rozwiązania. Szukamy osoby niezależnej, z doświadczeniem i świetnym portfolio. Choć sami jesteśmy młodym i małym zespołem (10 osób), udało nam się w krótkim czasie osiągnąć wiele dzięki dużemu zaangażowaniu i pasji – i tego oczekujemy od kandydatów.
W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, realny wpływ na rozwój systemu Kcalmar, przodowanie w kreowaniu rozwiązań w sektorze dietetyki i mhealth w Polsce.
Obowiązki
  • Planowanie i przeprowadzanie testów użyteczności aplikacji, tworzenie scenariuszy użycia, zbieranie wymagań,
  • Tworzenie interaktywnych prototypów i interfejsów graficznych dla rozwiązań webowych i mobilnych,
  • Pracowanie nad konwersją i retencją użytkowników, proponowanie zmian, testowanie gotowych rozwiązań,
  • Analiza i usprawnianie funkcjonowania ścieżek zakupowych,
  • Projektowanie mikrointerakcji,
  • (opcjonalnie) Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań badawczych.
Oczekiwania
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem UX serwisów internetowych i aplikacji,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do prototypowania i tworzenia interfejsów graficznych (tj. Sketch, InDesign, Axure),
  • Znajomość technik testowania prototypów i aplikacji,
  • Znajomość narzędzi analitycznych Google, HotJar, Crazy Egg,
  • Praktyczne doświadczenie w realizacji złożonych projektów dotyczących interfejsu użytkownika na różnych platformach oraz serwisach internetowych,
  • Komunikatywność, kreatywność, zmysł estetyczny i chęć podążania za najnowszymi trendami,
  • Mile widziana znajomość narzędzi graficznych: Photoshop, Illustrator oraz HTML, CSS.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji - 4 000 - 5 500 netto + VAT (B2B),
  • Dowolną formę współpracy – umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie,
  • Rozwijanie wielokrotnie nagrodzonego projektu i realny wpływ na jego strukturę,
  • Bliską współpracę z zespołem decyzyjnym i klientem,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w nowym biurze w centrum Lublina,
  • Fundusz edukacyjny (możesz rozwijać swoje umiejętności),
  • Aktywności sportowe (treningi na basenie, bieganie),
  • Zdrowe przekąski, świeżą kawę.
Jeśli jesteś zainteresowana/y, wyślij CV
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hermax sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Dołącz do nas
Kliknij w poniższy przycisk i wyślij do nas wiadomość z załączonym CV.