NOWOŚCI W APLIKACJI KCALMAR – DIETA I PRZEPISY
Data publikacji: Sept. 8, 2016
Autor:
Marzena Lamont
Dietetyk

NOWOŚCI W APLIKACJI KCALMAR - DIETA I PRZEPISY

Jeśli jeszcze nie zauważyliście, wprowadziliśmy sporą zmianę  w aplikacji Kcalmar - dieta i przepisy. Możecie już za jej pośrednictwem wyszukiwać dietetyków i bezpośrednio skontaktować online! Dzięki tej funkcjonalności macie okazję podjąć indywidualną współpracę z najlepszymi specjalistami w Polsce w zakresie dietetyki sportowej, zaburzeń odżywiania, chorób autoimmunologicznych, diet roślinnych i wielu innych. A jak wiemy z lektury artykułu "DIETA INDYWIDUALNA – NAJSKUTECZNIEJSZA DIETA!"  dieta dopasowana indywidualnie przez dietetyka to najskuteczniejsza dieta!

Lista dietetyków już wkrótce będzie się znacznie powiększać, dając Wam możliwość znalezienia odpowiedniego dietetyka w swoim mieście.

Jeśli jeszcze nie masz aplikacji Kcalmar - dieta i przepisy, możesz ją szybko pobrać klikając w ten link, lub dokonać aktualizacji, aby móc skorzystać z opisanej funkcjonalności.

screenshot_20160907-102750

KCALMAR - DIETA I PRZEPISY : JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ ?

Jak zatem umówić wizytę? Nic prostszego, wystarczą 3 kroki!

1. Załóż konto w aplikacji mobilnej Kcalmar - Dieta i Przepisy

screenshot_20160907-102818

2. W zakładce “Znajdź dietetyka” wybierz z podanej listy dietetyka najbardziej odpowiedniego dla Twoich indywidualnych potrzeb.

screenshot_20160907-102843

3. Kliknij “Umów wizytę”, aby skontaktować się z wybranym dietetykiem. Rozpoczynając z nim współpracę otrzymasz maila z zaproszeniem do wypełnienia online ankiety, która pozwoli opracować dla Ciebie indywidualny jadłospis. Każdego tygodnia na Twoim telefonie, oraz w aplikacji internetowej pojawi się nowy jadłospis razem z listą niezbędnych zakupów. Wybierając dietetyka ze swojej okolicy, masz możliwość skorzystania z konsultacji w jego gabinecie. Prawda, że proste?

screenshot_20160907-102929

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI APLIKACJI MOBILNEJ KCALMAR - DIETA I PRZEPISY?

Po założeniu konta w aplikacji Kcalmar, masz pełen dostęp do swojego indywidualnego profilu.

screenshot_20160907-103130

Po nawiązaniu współpracy z wybranym dietetykiem otrzymasz od niego na swoim telefonie odpowiednio przygotowany jadłospis, który dodatkowo można zintegrować z kalendarzem.

screenshot_20160907-154224

Lista zakupów niezbędnych w Twojej nowej diecie będzie zawsze przy Tobie, dzięki czemu wizyta w sklepie przebiegnie sprawniej, a Ty kupisz dokładnie to co niezbędne.

screenshot_20160907-154320

APLIKACJA KCALMAR - DIETA I PRZEPISY

Czym więc jest aplikacja Kcalmar - dieta i przepisy? To dostęp do specjalistów z zakresu dietetyki, którzy przygotują dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy, a wszystko to na wyciągnięcie ręki, w Twoim telefonie!  To nowoczesne narzędzie dla osób, które chcą właściwie się odżywiać. Łatwy kontakt z dietetykiem, czytelny jadłospis  z ciekawymi potrawami, lista zakupów zawsze pod ręką - to dzięki temu indywidualna dieta będzie skuteczna!

Od niedawna możecie również znaleźć dietetyka w wyszukiwarce dietetyków na naszej stronie.

Aby uzyskać lepsze efekty - umów się na konsultację dietetyczną
Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Magdalena Żelezik-Malinowska
Specjalizacje:
Cukrzyca
Odchudzanie
Alergie
Kcalmar.com zawsze przy Tobie!
Dieta zawsze pod ręką
Wybierając dietę w naszym serwisie, jadłospis, przepisy i listę zakupów będziesz miał zawsze pod ręką dzięki naszej aplikacji Kcalmar – dieta i przepisy!
Łatwe monitorowanie wyników
Notuj zmiany wagi w aplikacji, by poinformować dietetyka o swoich postępach! Odczytuj porady od dietetyka i wskazówki motywacyjne, które pomogą Ci wytrwać w diecie!
Pobierz za darmo!