Krzysztof Krzysztof
Dietetyk Bielsko-Biała
Specjalizacja
O mnie
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
Gabinet
Adres
Bielsko-Biała
Specjalizacje
Lazania bez makaronu nie jest lazanią, kierowca bez samochodu nie jest kierowcą, a trening bez sterydów jest nic nie wart. Nie wiem co tu robię, ale koledzy obok to niezłe dzbany.
Cennik
Konsultacja online
400.00 PLN
Miesięczna współpraca ON-LINE
500.00 PLN
Pakiet specjalny
900.00 PLN
Pacjent Michał
June 8, 2021, 1:35 p.m.
W GABINECIE BYŁ POTĘŻNY CHRABĄSZCZ, PO TYM JAK POWIEDZIAŁEM O TYM TRENEROWI ODPOWIEDZIAŁ MI, ŻE JEDYNYM CHRABĄSZCZEM W TYM LOKALU JESTEM JA.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Psiocha
June 8, 2021, 1:31 p.m.
– małe spalanie oleju, zawsze dolewam tego z biedronki bo dobrze smaruje układ optyczny, – świetnie się prowadzi, może to za sprawą tej ergonomicznej rączki, w sam raz na dwie dłonie, – świetne światło, w nocy widać jak w dzień, – lakier niestety nie metalizowany, za to powłoka 5-cio krotnie cynkowana, niklowana, miedziowana (lepsze przewodnictwo energii fotonu rozbijanej na powierzchni tuby) oraz ostatecznie emaliowana dla ukrycia walorów estetycznych, – świetna cena, rok temu kupowałem 600mm o świtle f=22 za 547397zł, ale to to już prawdziwa okazja – sprzęt „made in belarus for chinesse in contact with serbia”, zatem klasa sama w sobie, – zwraca uwagę przechodniów, szczególnie pań, – świetnie sprawdza się podczas randek, można przejrzeć dziewczynę na wylot – świetne makro, nie muszę już używać mikroskopu, – biceps rośnie w oczach, – przepiękna przypadkowość zdjęć, – super nadaje się do przechowywania dań i posiłków (vacuum)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Wojtek
June 8, 2021, 1:44 p.m.
Doskonała dieta i plan treningowy ale trener przespał się z moją żoną. Polecam
Ocena:
5.0 / 5