Agnieszka Wyczesany
Dietetyk Darłowo
Specjalizacja
O mnie
MISJA: Moją wizją jest dostęp każdego człowieka do wiedzy prozdrowotnej, tak aby edukacja żywieniowa promująca zdrowy i aktywny styl życia, kształtowała odpowiednie nawyki żywieniowe gwarantujące tzw. dobrostan psycho-neuro-socjo-somatyczny, a samopoczucie było nieprzerwanie doskonałe. W tym celu obserwuję wnikliwie zmiany zachodzące na świecie w zakresie żywienia i dietetyki oraz podążam za aktualnymi trendami, wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom moich pacjentów/klientów. Moja misją jest utrwalanie w świadomości pacjentów najlepszych trendów żywieniowych, przekazywanie informacji klientom oraz opracowywanie im jadłospisów – planów żywieniowych, które mają im pomóc stawić czoła zagrożeniom cywilizacyjnym jakie dostarcza nam otaczający świat. DOŚWIADCZENIE: Absolwentka Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) – ukończyłam studia magisterskie na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka o specjalności Żywienie Człowieka. Przez kilka lat zawodowo zajmowałam się organizacją żywienia zbiorowego w nadmorskich ośrodkach wypoczynkowych. Stale poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie żywienia i żywności oraz dietetyki i psychodietetyki, uczestnicząc w licznych szkoleniach, wykładach, konferencjach, targach oraz spotkaniach specjalistów i producentów żywności. Współpracuję z lekarzami ginekologami, pediatrami i pierwszego kontaktu w zakresie promocji zdrowia, zdrowego trybu życia promując prawidłowy model odżywiania wśród kobiet w ciąży, dzieci i ich rodziców. Współpracuję także z trenerami personalnymi i fizjoterapeutami w zakresie ustalania indywidualnych planów żywieniowo-aktywnościowych dla wszystkich, który zmieniają swój styl i tryb życia. SPECJALIZACJA: Pasjami opowiadam wszystkim zainteresowanym o uświadomieniu sobie potrzeby zmiany nawyków żywieniowych, trybu i stylu życia oraz zmieniających się potrzeb organizmu, które dają szansę i możliwość cieszenia się dobrym zdrowiem i kondycją przez długie lata. Uczę się i rozwijam nieustannie, ponieważ Dietetyka to bardzo dynamiczna dziedzina, wymagająca śledzenia na bieżąco doniesień naukowych. Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala mi stworzyć atmosferę zrozumienia i zaufania. Empatia, otwartość i spokój to emocje, które towarzyszą mi w codziennej pracy. Moim celem jest przekazanie mu wiedzy praktycznej o żywieniu - tak aby nastawiony na zmiany w swoim stylu i trybie życia, potrafił samodzielnie komponować zdrowe, pełnowartościowe posiłki i w przyszłości samodzielnie układać codzienne menu. Wg mnie tylko w takim przypadku efekt uzyskany podczas kuracji dietetycznej będzie trwały i satysfakcjonujący. Tego właśnie wszystkim Państwu życzę – zadowalających efektów.
Gabinet
Adres
76-150 Darłowo, ul. Rynkowa 7c, Darłowo
Agnieszka Wyczesany
Dietetyk Darłowo
Odchudzanie
Zaburzenia odżywiania
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Niech Żywność Będzie Twoim Lekarstwem A Lekarstwo Pożywieniem
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Akademia Rolnicza im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu
Wydział Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, Specjalizacja: Żywienie Człowieka i Dietetyka
05 07 1999
5.7
1999
05 07 1999
Akademia Rolnicza im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu
Wydział Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, Specjalizacja: Żywienie Człowieka i Dietetyka
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Wizyta kontrolna
150.00 PLN
Analiza składu ciała
50.00 PLN
Pierwsza wizyta
150.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
150.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
200.00 PLN
Pacjent Elżbieta
March 8, 2020, 6:28 p.m.
Do Pani Agnieszki trafiłam jakiś czas temu razem z mężem. Poleciła mi ten gabinet przyjaciółka. Mąż nawet nie chciał słyszeć o odchudzaniu. Dieta, którą dostaliśmy zaskoczyła go i nawet się w niej rozsmakował. Już mamy pierwsze efekty. Dlatego gorąco polecam Panią Agnieszkę.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Antonina
Jan. 12, 2020, 5:42 p.m.
Bardzo miła i rzeczowa. Z cierpliwością tłumaczy wszystkie elementy zdrowego odżywiania. Dieta - zawsze indywidualna, prosta w zastosowaniu i dostosowana do możliwości pacjenta. Polecam gorąco!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Krzysztof
Jan. 12, 2020, 5:47 p.m.
Nie sądziłem, że dieta i to przy zaparciach może być tak smaczna. Jem przepyszne potrawy w ilościach dość znacznych a waga leci nadal w dół. Zaparcia zniknęły czuję się dobrze . Tak to ja mogę się odchudzać :-). Pozdrawiam Panią Dietetyk :-)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Agnieszka
Jan. 12, 2020, 5:50 p.m.
Korzystałam już wcześniej z pomocy innych dietetyków, efekty były średnio zadowalające - teraz jestem pod ogromnym wrażeniem jakości usługi i tym że mam z dietetykiem praktycznie kontakt 24h, kiedy tylko potrzebuję mogę zadzwonić i porozmawiać. Polecam serdecznie!!!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Konrad
Jan. 12, 2020, 5:57 p.m.
Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani Dietetyk Agieszki Wyczesany. Efekty diety przyszły szybko i bez żadnego wysiłku. Nie czułem się głodny, wręcz miałem wrażenie, że jem więcej ale zdrowiej i o stałych porach. W krótkim czasie schudłem ponad 10 kg i utrzymuję tę wagę już kilka miesięcy. Polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Kamil
Jan. 17, 2020, 9:29 p.m.
Jestem bardzo zadowolony z ułożonej dla mnie diety. Posiłki są łatwe w przygotowaniu I bardzo smaczne. Juz zauważyłem zmiane w moim sampoczuciu. Dietetyk w 100% godny polecenia!!!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Tomasz
June 12, 2020, 10:10 a.m.
Wspolprace z pania Agnieszka moge podsumowac jednym slowem: REWELACJA. Pomimo dzielacego dystansu, jako ze mieszkam poza granicami Polski, wszystko ukladalo sie wrecz wzorcowo. Posilki naprawde bardzo fajnie dobrane, bardzo roznorodne i smaczne - jako "facet powolany do gotowania" :-) zarazilem sie przygotowywaniem smacznych i zdrowych posilkow. Stalo sie to nie tylko codzienna rutyna, ale przede wszystkim przyjemnoscia, co uwazam za wielki sukces Pani Agnieszki. Warto wspomniec o ciaglym kontakcie z pania Agnieszka droga mailowa czy telefoniczna. Wszystkie watpliwosci wyjasnione w szczegolach plus systematyczna analiza postepow przekuly sie w moj maly, osobisty sukces (-9.5kg w 3 miesiace). Pani Agnieszka jest niezwykle mila, sympatycza i bardzo pozytywna osoba. Nadmienic wystarczy, iz z porad pani Agnieszki korzystali z sukcesem: moja Mama i Szwagier. Jeszcze raz, dla tych, ktorzy maja dylemat co do wyboru dietetyka, z calej mocy polecam Pania Agnieszke Wyczesany. Naprawde REWELACJA!
Ocena:
5.0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj