Anna Szponar
Dietetyk Gdańsk
Specjalizacja
O mnie
Jestem dietetykiem stawiającym na wiarygodne i nowoczesne badania genetyczna. Zaawansowane możliwości diagnostyczne umożliwiają czytanie z genów stanu rzeczywistego jak i przyszłych problemów zdrowotnych. Na podstawie wyniku można ocenić z prawdopodobieństwem 99% wystąpienie w przyszłości takich chorób/zaburzeń zdrowotnych jak: - nowotwory - cukrzyca - zaburzenia metaboliczne cholesterolu, trójglicerydów - zaburzenia układu sercowo-naczyniowego - ryzyko otyłości - zaburzenia w metabolizmie witamin, składników mineralnych (w tym ważnego w ciąży kwasu foliowego i wit. B12) - choroby neurodegeneracyjne (np. Parkinson, Alzheimer) - inne Diagnoza genetyczna świadcząca o mutacji genów to wskazanie do podjęcia działań profilaktycznych (ruch, odpowiednio skrojona dieta, walka ze stresem). Zmiana tych czynników może zapobiec powstaniu zaburzeń lub znacznie opóźnić ich wystąpienie. Dlatego w moim poradnictwie dietetycznym oferuję sprzedaż pakietów z badaniami genetycznymi, jak i opiekę żywieniową. Wynik świadczący o predyspozycjach genetycznych do wystąpienia chorób to również wskazanie do regularnych wizyt u specjalistów. Wcześnie wykryte nowotwory są łatwo wyleczalne, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu.
Gabinet
Adres
Gdańsk
Specjalizacje
Dietetyk online, poradnictwo oparte na zaawansowanej diagnostyce genetycznej.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Uniwersytet Jagielloński
Studia magisterskie: dietetyka oparta na faktach, nauczana na wydziale lekarskim. Oprócz wiedzy dietetycznej, podstawy wiedzy medycznej oraz metodolo…
07 07 2017
7.7
2017
07 07 2017
Uniwersytet Jagielloński
Studia magisterskie: dietetyka oparta na faktach, nauczana na wydziale lekarskim. Oprócz wiedzy dietetycznej, podstawy wiedzy medycznej oraz metodologii badań naukowych.
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Studia licencjackie: Wiedza dietetyczno-medyczna, wiele godzin praktyk w szpitalu z pacjentami oraz w gabinecie dietetycznym.
29 06 2015
29.6
2015
29 06 2015
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Studia licencjackie: Wiedza dietetyczno-medyczna, wiele godzin praktyk w szpitalu z pacjentami oraz w gabinecie dietetycznym.
Cennik
Jadłospis 7-dniowy
200.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
400.00 PLN
Pakiet specjalny
800.00 PLN
Pacjent Mateusz
March 16, 2022, 3 p.m.
Dobra komunikacja, smaczne potrawy i przede wszystkim efektywna współpraca. Założone cele zostały spełnione. Jako osoba cierpiąca na atopowe zapalenie skóry, poczułem ulgę po diecie eliminacyjnej Ani. Gdy tylko pojawia sie zaostrzenie choroby, proszę Anię o pomoc.
Ocena:
5.0 / 5