Anna Szponar
Dietetyk Gdańsk
Specjalizacja
O mnie
Jestem dietetykiem stawiającym na wiarygodne i nowoczesne badania genetyczna. Zaawansowane możliwości diagnostyczne umożliwiają czytanie z genów stanu rzeczywistego jak i przyszłych problemów zdrowotnych. Na podstawie wyniku można ocenić z prawdopodobieństwem 99% wystąpienie w przyszłości takich chorób/zaburzeń zdrowotnych jak: - nowotwory - cukrzyca - zaburzenia metaboliczne cholesterolu, trójglicerydów - zaburzenia układu sercowo-naczyniowego - ryzyko otyłości - zaburzenia w metabolizmie witamin, składników mineralnych (w tym ważnego w ciąży kwasu foliowego i wit. B12) - choroby neurodegeneracyjne (np. Parkinson, Alzheimer) - inne Diagnoza genetyczna świadcząca o mutacji genów to wskazanie do podjęcia działań profilaktycznych (ruch, odpowiednio skrojona dieta, walka ze stresem). Zmiana tych czynników może zapobiec powstaniu zaburzeń lub znacznie opóźnić ich wystąpienie. Dlatego w moim poradnictwie dietetycznym oferuję sprzedaż pakietów z badaniami genetycznymi, jak i opiekę żywieniową. Wynik świadczący o predyspozycjach genetycznych do wystąpienia chorób to również wskazanie do regularnych wizyt u specjalistów. Wcześnie wykryte nowotwory są łatwo wyleczalne, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu.
Gabinet
Adres
Gdańsk
Anna Szponar
Dietetyk Gdańsk
Gluten Free
Odchudzanie
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Dietetyk online, poradnictwo oparte na zaawansowanej diagnostyce genetycznej.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Uniwersytet Jagielloński
Studia magisterskie: dietetyka oparta na faktach, nauczana na wydziale lekarskim. Oprócz wiedzy dietetycznej, podstawy wiedzy medycznej oraz metodolo…
07 07 2017
7.7
2017
07 07 2017
Uniwersytet Jagielloński
Studia magisterskie: dietetyka oparta na faktach, nauczana na wydziale lekarskim. Oprócz wiedzy dietetycznej, podstawy wiedzy medycznej oraz metodologii badań naukowych.
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Studia licencjackie: Wiedza dietetyczno-medyczna, wiele godzin praktyk w szpitalu z pacjentami oraz w gabinecie dietetycznym.
29 06 2015
29.6
2015
29 06 2015
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Studia licencjackie: Wiedza dietetyczno-medyczna, wiele godzin praktyk w szpitalu z pacjentami oraz w gabinecie dietetycznym.
Cennik
Jadłospis 7-dniowy
200.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
400.00 PLN
Pakiet specjalny
800.00 PLN
Pacjent Mateusz
March 16, 2022, 3 p.m.
Dobra komunikacja, smaczne potrawy i przede wszystkim efektywna współpraca. Założone cele zostały spełnione. Jako osoba cierpiąca na atopowe zapalenie skóry, poczułem ulgę po diecie eliminacyjnej Ani. Gdy tylko pojawia sie zaostrzenie choroby, proszę Anię o pomoc.
Ocena:
5.0 / 5