Katarzyna Butowska
Dietetyk kliniczny Gdańsk
Specjalizacja
O mnie
Sama od dziecka zmagałam się z otyłością, wiec doskonale wiem, przez co pacjenci przechodzą. Otrzymasz ode mnie dietę indywidualnie stworzoną pod Ciebie i Twój stan zdrowia. Cenie sobie kontakt z klientem więc możesz do mnie pisać nawet z najmniejszym problemem. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UWM w Olsztynie. Aktualnie pogłębiam swoją wiedzę na kursach oraz studiach magisterskich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Gabinet
Adres
Gdańsk
Specjalizacje
Jestem dietetykiem, który uwielbia kombinować w kuchni. Gwarantuje Ci, że Twoja dieta będzie pyszna i szybka i prosta.
Cennik
Dieta dla pary
359.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
290.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
190.00 PLN
Zakupy z dietetykiem
50.00 PLN
Konsultacja online
100.00 PLN
Pacjent
Oct. 4, 2020, 6:39 p.m.
Dieta jest prosta, szybka w przygotowaniu i pyszna. Dość szybko widać efekty. Zamowiliśmy z mężem dietę dla nas obojga. Wszystko jest klarownie rozpisane, jemy to samo, gotujemy więc raz. Czasem gotujemy dodatkową porcję dla dzieci - większość przepisów im smakuje :) Dieta zawiera drobne błędy. Ogólnie jesteśmy zachwyceni :)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Natalia
May 5, 2020, 6:39 p.m.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kasia:) jestem w połowie mojej diety a już widzę efekty :) bardzo szybkie i proste przepisy, z produktów które każdy ma w lodowce! Odchudzanie z Kasia nie jest nudne I co najważniejsze jest skuteczne 😁💪🏼 Jak najbardziej polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent
April 22, 2020, 11:34 a.m.
Kasia oferuje profesjonalną opiekę. Posiłki w jej jadłospisach są zróżnicowane i smaczne. Ich przygotowanie nie zajmuje dużo czasu i wykonane są z produktów ogólnodostępnych, z których nic się nie marnuje. Co najważniejsze dieta jest skuteczna i pozwoliła mi przezwyciężyć problemy z jelitami.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Izabela
March 1, 2018, 8:14 p.m.
Współpraca z Kasią jest profesjonalna i przyjemna. Można zadawać pytania i rozwieje wątpliwości. Dania są bardzo smaczne i co najważniejsze mało czasochłonne i z produktów które większość ma w swojej lodówce. Gorąco polecam:)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Kasia
March 6, 2018, 3:06 p.m.
Polecam, dietę i jadłospis od Kasi, która jest osobą kompetentną w tym co robi. Dieta jest smaczna, zdrowa i przede wszystkim skuteczna. Duży plus za listę zakupów do każdego tygodniowego jadłospisu.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Agnieszka
March 18, 2018, 5:36 p.m.
Dietetyk godny polecenia. Dieta idealnie dopasowana do moich potrzeb. Jedzenie pyszne i co najwazniejsze szybkie w przygotowaniu. Polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj