Magdalena Kopalska
Dietetyk kliniczny Gdańsk
Specjalizacja
O mnie
Jestem dietetykiem klinicznym (ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny), członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Regularnie aktualizuję i uzupełniam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu żywienia. Potrafię dostosować plan odżywiania do Twojego stanu zdrowia, tak abyś nie tylko zredukował zbędne kilogramy, ale również poczuł się lepiej i poprawił wyniki laboratoryjne. Sama od kilkunastu lat zmagam się z chorobą Hashimoto, więc problemy pacjentów z chorobami o podłożu autoimmunizacyjnym są mi szczególnie bliskie. Pomogę Ci poprawić komfort życia i „wyleczyć” się z chronicznego zmęczenia. Zależy mi na tym, aby moi klienci nie poprzestali na jednorazowej realizacji diety, ale aby zmienili sposób myślenia o jedzeniu i wprowadzili zdrowe nawyki żywieniowe na stałe do swojego życia. Podpowiem Ci również jak poradzić sobie z odżywianiem w sytuacjach trudnych jak np. wyjazdy służbowe, wakacje etc. Na pierwszą wizytę zarezerwuj sobie około godziny, wypełnij 3-dniowy dzienniczek żywieniowy oraz zabierz ze sobą wyniki badań (morfologia z rozmazem, mocz, profil tarczycowy, glukoza i insulina na czczo, próby wątrobowe, poziom żelaza) oraz spis przyjmowanych leków i suplementów diety. Dostosuję plan odżywiania do Twojego stanu zdrowia oraz trybu życia i preferencji smakowych. Jeżeli chcesz skończyć swoją odwieczną walkę z jedzeniem, dowiedzieć jak się odżywiać, żeby poczuć się dobrze i odzyskać energię, zapraszam serdecznie.
Gabinet
Adres
ul. Starogardzka 45, 83-010 Straszyn, Gdańsk
Specjalizacje
Dietetyk medyczny z doświadczeniem w pracy zarówno z osobami zdrowymi jak i chorymi zaprasza do skutecznej, bezpiecznej i trwałej zmiany nawyków żywieniowych
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Gdański Uniwersytet Medyczny (GUMED)
08 09 2015
8.9
2015
08 09 2015
Gdański Uniwersytet Medyczny (GUMED)
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Jadłospis 7-dniowy
100.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
200.00 PLN
Wizyta kontrolna z 14-dniowym jadłospisem
260.00 PLN
Wizyta kontrolna z 7-dniowym jadłospisem
160.00 PLN
Dieta dla pary
450.00 PLN
Pierwsza wizyta
150.00 PLN
Analiza składu ciała
50.00 PLN
Pakiet specjalny
350.00 PLN
Pacjent Zofia
July 17, 2017, 10:07 a.m.
Pani Magda proponuje smaczne i proste w przygotowaniu jadłospisy oparte na ogólnodostępnych produktach. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy - kilogramy lecą, wyniki coraz lepsze. Rzeczowa, konkretna i otwarta osoba. Polecam serdecznie!
Ocena:
5.0 / 5