Magdalena Kopalska
Dietetyk kliniczny Gdańsk
Specjalizacja
O mnie
Jestem dietetykiem klinicznym (ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny), członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Regularnie aktualizuję i uzupełniam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu żywienia. Potrafię dostosować plan odżywiania do Twojego stanu zdrowia, tak abyś nie tylko zredukował zbędne kilogramy, ale również poczuł się lepiej i poprawił wyniki laboratoryjne. Sama od kilkunastu lat zmagam się z chorobą Hashimoto, więc problemy pacjentów z chorobami o podłożu autoimmunizacyjnym są mi szczególnie bliskie. Pomogę Ci poprawić komfort życia i „wyleczyć” się z chronicznego zmęczenia. Zależy mi na tym, aby moi klienci nie poprzestali na jednorazowej realizacji diety, ale aby zmienili sposób myślenia o jedzeniu i wprowadzili zdrowe nawyki żywieniowe na stałe do swojego życia. Podpowiem Ci również jak poradzić sobie z odżywianiem w sytuacjach trudnych jak np. wyjazdy służbowe, wakacje etc. Na pierwszą wizytę zarezerwuj sobie około godziny, wypełnij 3-dniowy dzienniczek żywieniowy oraz zabierz ze sobą wyniki badań (morfologia z rozmazem, mocz, profil tarczycowy, glukoza i insulina na czczo, próby wątrobowe, poziom żelaza) oraz spis przyjmowanych leków i suplementów diety. Dostosuję plan odżywiania do Twojego stanu zdrowia oraz trybu życia i preferencji smakowych. Jeżeli chcesz skończyć swoją odwieczną walkę z jedzeniem, dowiedzieć jak się odżywiać, żeby poczuć się dobrze i odzyskać energię, zapraszam serdecznie.
Gabinet
Adres
Przychodnia Specjalistyczna Medivec, ul. Chopina 19, Pruszcz Gdański, Gdańsk
Magdalena Kopalska
Dietetyk kliniczny Gdańsk
Odchudzanie
Hashimoto
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Dietetyk medyczny z doświadczeniem w pracy zarówno z osobami zdrowymi jak i chorymi zaprasza do skutecznej, bezpiecznej i trwałej zmiany nawyków żywieniowych
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Gdański Uniwersytet Medyczny (GUMED)
08 09 2015
8.9
2015
08 09 2015
Gdański Uniwersytet Medyczny (GUMED)
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Pierwsza wizyta
150.00 PLN
Analiza składu ciała
50.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
180.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
90.00 PLN
Dieta dla pary
220.00 PLN
Wizyta kontrolna z 14-dniowym jadłospisem
240.00 PLN
Wizyta kontrolna z 7-dniowym jadłospisem
150.00 PLN
Pakiet specjalny
350.00 PLN
Pacjent Zofia
July 17, 2017, 10:07 a.m.
Pani Magda proponuje smaczne i proste w przygotowaniu jadłospisy oparte na ogólnodostępnych produktach. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy - kilogramy lecą, wyniki coraz lepsze. Rzeczowa, konkretna i otwarta osoba. Polecam serdecznie!
Ocena:
5.0 / 5