Okiem Dietetyka by Viola Urban
Dietetyk Gdańsk
Specjalizacja
O mnie
Naszą misją jest wyzwalanie apetytu na zdrowe odżywianie. Dieta musi być odżywcza, dopasowana do potrzeb i maksymalnie smaczna. Nie zgadzamy się na półśrodki. Jeśli masz dosyć nudnych diet i mało urozmaiconych posiłków, odezwij się do nas - nauczymy Cię gotować tak smacznie, że zapomnisz, że jesteś na diecie, a upragniony rozmiar i zdrowie będą tego wypadkową. Nie trzeba rezygnować z przyjemności podczas zmiany nawyków żywieniowych. Wręcz przeciwnie. Im bardziej przyjemny będzie to proces, tym większa szansa, że zostanie z Tobą na zawsze. Nasza metoda pracy skupia się na dążeniu do samodzielności pacjenta i stopniowym nauczaniu dobrych nawyków. Masz pytania? Napisz: dietetyk@okiemdietetyka.pl
Gabinet
Adres
Trójmiasto, Gdańsk
Okiem Dietetyka by Viola Urban
Dietetyk Gdańsk
Vege
Odchudzanie
Hashimoto
Specjalizacje
Poradnia dietetyczna działająca online połączoną z działalnością blogową pod adresem www.okiemdietetyka.pl.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Dietetyka
30 06 2020
30.6
2020
30 06 2020
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Dietetyka
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Dietetyka
31 05 2019
31.5
2019
31 05 2019
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Dietetyka
Gdański Uniwersytet Medyczny
Dietetyka
26 06 2012
26.6
2012
26 06 2012
Gdański Uniwersytet Medyczny
Dietetyka
Pacjent Weronika
July 29, 2018, 11:30 a.m.
Jestem bardzo zadowolona z diety, którą Viola dla mnie przygotowała, a także z całej współpracy. Menu jest urozmaicone, nic się nie marnuje, składniki są łatwo dostępne, czas gotowania i stopień skomplikowania przepisów - w zasadzie żaden. Wszystko jest świetnie opisane i opracowane, zarówno w pliku do wydruku jak i w aplikacji kcalmar. Viola zadbała o każdy szczegół, uwzględniła wszystkie moje prośby i preferencje, zainspirowała nowymi smakami, a także wsparła zarówno merytorycznym objaśnieniem i fachową wiedzą, jak i bieżącymi poradami w zakresie doboru produktów i ich przygotowania. Myślę, że nie mogłam trafić lepiej :)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Małgorzata
Feb. 20, 2020, 8:40 a.m.
Posiłki w przygotowanym dla mnie jadłospisie są smaczne, sycące i łatwe w przygotowaniu. Można je zabrać w pudełku do pracy. Podane przez panią Violę propozycje zamienników sprawiają, że dieta nie jest monotonna nawet przy stosowaniu jej przez kilka tygodni. Ogromnym plusem jest to, że nie ma w niej produktów wysoko przetworzonych. Pani Viola zadbała o każdy szczegół, bardzo dokładnie opisała przygotowanie każdego posiłku, składniki są łatwo dostępne i tak wykorzystane, że nic się nie marnuje. Oprócz jadłospisu otrzymałam wiele cennych wskazówek dotyczących codziennego funkcjonowania oraz rady dotyczące robienia zakupów i gotowania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i zamierzam ją kontynuować.
Ocena:
5.0 / 5