Nicol Sobieraj
Psychodietetyk Gorzów Wielkopolski
Specjalizacja
O mnie
Jestem dietetykiem, ale również psychologiem. Sposób pracy oraz przekonania buduję na podstawie sprawdzonych teorii naukowych z zakresu dietetyki i psychologii. Pracuję nad zmianą zachowań żywieniowych zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi opierając swoje metody na nurcie psychoterapii poznawczo – behawioralnej, w tym terapii akceptacji i zaangażowania. Traktuję odżywianie jako nieodłączny element zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Jestem nie tylko po to, by pokazać Ci jak mogą wyglądać zdrowe posiłki skomponowane z Twoich ulubionych produktów, ale także po to, by wesprzeć Ciebie w postanowieniu zmiany, znaleźć przyczyny dotychczasowych niepowodzeń i wspólnie wypracować bardziej korzystne podejście do odżywiania. Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny i holistyczny. Oznacza to, że przygotowując dla Ciebie jadłospis dbam nie tylko o zaspokojenie Twoich potrzeb fizjologicznych, ale także zmysłów. Słucham Twoich potrzeb, dlatego też rytm żywienia dostosowuję do Twojego stylu życia i upodobań. Możesz umówić się ze mną na spotkanie w Poznaniu, Międzyrzeczu lub na konsultację online przez Skype lub FaceTime.
Gabinet
Adres
os. Centrum 3 Międzyrzecz, Gorzów Wielkopolski
Specjalizacje
Dbając o zdrowie fizyczne, nie możemy pomijać kondycji psychicznej. Rozmaite diety, ciągłe ograniczenia i nadmierna kontrola oddalają od poczucia dobrostanu. Mówię temu NIE i uczę tego podopiecznych.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
Psychologia kliniczna
30 06 2017
30.6
2017
30 06 2017
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
Psychologia kliniczna
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
Psychodietetyka
30 06 2014
30.6
2014
30 06 2014
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
Psychodietetyka
Uniwesytet Przyrodniczy w Poznaniu
Dietetyka
30 03 2012
30.3
2012
30 03 2012
Uniwesytet Przyrodniczy w Poznaniu
Dietetyka
Pacjent Małgorzata
Nov. 14, 2017, 1:50 p.m.
Bardzo wnikliwie przeprowadzony wywiad, dieta całkowicie spersonalizowana i co najważniejsze skuteczna! Jeśli ktoś chce jeść to co lubi, stracić jednocześnie na wadze bez efektu jojo - Nicol to najlepszy adres! Polecam z całego serca!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Magdalena
Sept. 14, 2017, 12:55 p.m.
Profesjonalna opieka z zakresu dietetyki, ale także psychodietetyki na najwyższym poziomie. Dieta przygotowana zgodnie z potrzebami i upodobaniami pacjenta. Stały kontakt z pacjentem, monitorowanie zmian i codzienna pomoc, a wszystko w miłej atmosferze. :)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Piotr
Sept. 14, 2017, 2:01 p.m.
Parę słów komentarza odnośnie diety przygotowanej przez Nikolę 🙂 Jestem raczej szczupły, ale chciałem zrzucić odrobinę brzucha. -spodziewałem się małych porcji i że będę głodował, a czasami nie byłem w stanie zjeść tego, co było na talerzu. Pomimo ogromnej ilości jedzenia... chudłem. Normalnie magia 😉 -skoczył mi też poziom energii, ogólnie lepiej się czułem nie jedząc serów, słodyczy, które miałem w zwyczaju dojadać między posiłkami. Czułem się znacznie lepiej już z samą tą świadomością. -smak ok, dania kolorowe, barwne, ciekawe przepisy. Kilka z nich na stałe zagościła w naszej kuchni. -posiłki były raczej proste w przygotowaniu, nie miałem z nimi jakichś szczególnych trudności. Niektóre można było przygotować nawet w parę minut, także dobra opcja dla leniwych. Jestem jednak trochę leniwy i nie zawsze trzymałem się przepisów. Niektóre z nich modyfikowałem, ale nie ucierpiały na tym fakcie -sam kontakt z Nikolą oceniam na bardzo dobry. Jak marudziłem, to zawsze coś podpowiedziała, zmieniła przepis, wyjaśniła jakie zamienniki można stosować żeby utrzymać poziom diety. Dobrze też wytłumaczyła mi zależności związane z dietą i odżywianiem, także przestała to być dla mnie czarna magia 😉 -cel został osiągnięty, po 1,5 miesiąca spadł mi brzuch, czuję się lepiej, jem regularnie, nie jem słodyczy i mimo tego że przestałem trzymać się zalecanych przepisów, to nawyki żywieniowe zostały i myślę, że długo się nie zmienią. Czasami zdarza mi się coś skubnąć na mieście, ale nie samą dietą człowiek żyje przecież
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Kesja
Sept. 14, 2017, 2:04 p.m.
Dieta dopasowana do preferencji oraz ciągły kontakt spowodowały, że udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Polecilam wielu osobom i polecam również teraz !
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Paulina
Sept. 14, 2017, 2:12 p.m.
Na początku panika, że będę głodna. Druga ważna sprawa: to jem, tego nie, a na to mam nietolerancje. Trudno mieć takiego pacjenta/klienta. Najgorzej było zacząć.... Ale i w tym aspekcie otrzymałam ogromne wsparcie. Okazało się, że jedzenie pychaaaa i sama w życiu nie wpadłabym na to co z czym połączyć. Dieta, tak ułożona, że przy moim trybie życia nie traciłam za dużo czasu, a i tak drogo nie było (produkty paczkowane nie marnują się, bo są wykorzystywane do końca w innych posiłkach). Waga zaczęła spadać, a ja poczułam się kobieco, lekko, pewna siebie i szczęśliwsza:) Dziękuję
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Kamil
Sept. 18, 2017, 11:28 a.m.
Profesjonalne podejście do klienta. Dieta przygotowana zgodnie z moimi potrzebami i upodobaniami. Efekty bardzo szybko widoczne. Stały i bezproblemowy kontakt.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Piotr
Sept. 23, 2017, 5:51 a.m.
Moja współpraca z młodą Nicol rozpoczęła się od szczegółowego zbadania co ja właściwie w ciągu dnia spożywam, co do łyżeczki rozliczono mnie z ilości cukru i innych. Jestem mocno zaawansowanym pseudozawodowcem sportowcem i wynik analizy był jeden. Za mało kalorycznie jem do tego co zużywam. Poza tym zrobiłem pełne wyniki badań i potwierdziło się że moja dieta musi być na początku uzupełniona o żelazo. Propozycja diety okazała się strzałem w dziesiątkę. Smacznie, szybko, kalorycznie, idealnie. Trzeba było tylko dostosować się do nowych smaków i jeść o wyznaczonych porach. Nauczyłem pewnych nowych rzeczy jeść rodzinę. Później dieta została zmodyfikowana na kolejne moje potrzeby. I tak do dziś. Młoda osoba z wielkim bagażem propozycji. poza tym doradzam wszystkim kontakt osobisty gdyż to piękna istota. Dla mnie pełna satysfakcja. Nicol-tak trzymać.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Paulina
Dec. 17, 2017, 7:37 p.m.
Bardzo profesjonalna specjalistka! Wnikliwie wysłuchała z czym mam problem, co chcę zmienić. Na podstawie wywiadu pomogła mi trwale zmienić moje nawyki żywieniowe. Moje ogólne samopoczucie i wydolność organizmu znacznie się poprawiły. Jestem bardzo zadowolona, polecam serdecznie!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Maria
Dec. 27, 2017, 9:34 a.m.
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Nicol. Przez proces odchudzania przeszłam w dobrym nastroju, co wpłynęło na moją motywację. Wiedziałam, że będę musiała włożyć trochę wysiłku we wprowadzenie zmian i utrwalenie nowych nawyków, jednak dzięki otrzymanym wskazówkom i wyjaśnieniu przyczyn niektórych zachowań, było mi o wiele łatwiej. Zdobyłam większą wiedzę na temat odżywiania, a przede wszystkim na temat samej siebie i w końcu czuję, że mogę zapanować nad swoim ciałem jedząc to, co mi smakuje.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent
Feb. 21, 2018, 7:13 a.m.
Dietetyk idealny! Słucha, radzi, wspiera. Dieta przygotowana przez Panią Nicol bardzo smaczna i zróżnicowana, przygotowana z uwzględnieniem preferencji klienta. Troska o klienta i zainteresowanie jego "losami" w czasie diety dodatkowo motywuje i sprawia, że nawet pomimo potknięć w trakcie jej trwania chce się ją kontynuować. Szczerze polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj