Anna Rutkowska
Dietetyk Jelenia Góra
Specjalizacja
O mnie
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Moją specjalizacją jest dieta sportowa jak i kliniczna. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem, a od 3 lat jestem instruktorką Indoor Cycling. Przywiązuję ogromną rolę do codziennej aktywności i zbilansowanej diety. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, zwracam uwagę na wszystkie aspekty jego życia codziennego, aktywność fizyczną, preferencje i nawyki żywieniowe oraz choroby towarzyszące. Moim priorytetem jest zmiana nawyków żywieniowych, nauka zdrowego i świadomego żywienia. Optymalizacja codziennej diety jest sukcesem do lepszego samopoczucia, poprawia jakość życia codziennego, zapobiega a nawet prowadzi do remisji wielu jednostek chorobowych. Choroby w których się specjalizuje: -otyłość -nadwaga -cukrzyca -alergie pokarmowe -nietolerancje pokarmowe -niedoczynność/nadczynność tarczycy -Hashimoto -choroby jelit -nadciśnienie tętnicze -zaburzenia odżywiania -anemia -anoreksja -choroby dietozależne Zajmuję się również żywieniem kobiet w ciąży i karmiących jak i osobami trenującymi.
Gabinet
Adres
Dietetyk Mobilny, Jelenia Góra
Anna Rutkowska
Dietetyk Jelenia Góra
Sport
Odchudzanie
Alergie
Specjalizacje
Dietetyk mobilny. Zapraszam na konsultacje dietetyczne, plany żywieniowe i diety dla kobiet w ciąży i karmiących, osób trenujących i osób zmagających się z chorobami.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Magister Dietetyki
02 02 2018
2.2
2018
02 02 2018
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Magister Dietetyki
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu
Licencjat ze specjalizacją dietetyki sportowej
20 06 2015
20.6
2015
20 06 2015
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu
Licencjat ze specjalizacją dietetyki sportowej
Cennik
Jadłospis 14-dniowy
150.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
85.00 PLN
Wizyta kontrolna
50.00 PLN
Konsultacja online
80.00 PLN
Pierwsza wizyta
80.00 PLN
Pacjent Magdalena
Sept. 27, 2018, 1:48 p.m.
Gorąco polecam Panią Anię, profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Dyspozycyjność, dobry kontakt i przede wszystkim bardzo smaczna, dobrze zbilansowana dieta. Różnorodność posiłków dopasowanych do preferencji i smakowych upodobań :) To co najważniejsze, dieta ułożona przez Panią Anię daje efekty i się nie nudzi. Człowiek z pasją, który stara się pomagać w walce o umiejętne, zdrowe odżywianie!!
Ocena:
5.0 / 5