Katarzyna Goździcka
Dietetyk Katowice
Specjalizacja
O mnie
Mgr Katarzyna Goździcka (Józefczak) – dietetyk z wykształcenia oraz pasji z wieloletnim doświadczeniem w pracy dietetyka. Do pacjenta podchodzi w holistyczny sposób. Przygląda się problemowi zdrowotnemu całościowo go analizując. Według niej zdrowy organizm to nie tylko prawidłowe BMI ale także brak objawów chorobowych, odporność organizmu na infekcje, dobry nastrój czy spokojny sen. Wciąż się dokształca by być na bieżąco z aktualnymi trendami żywieniowymi. Jako certyfikowany Konsultant Programu Leap konsultuje i tworzy dedykowane zalecenia na podstawie testów nadwrażliwości (nietolerancji) pokarmowej.
Gabinet
Adres
Staromiejska 13a, Katowice
Specjalizacje
Mgr Katarzyna Goździcka (Józefczak) – dietetyk z wykształcenia oraz pasji z wieloletnim doświadczeniem w pracy dietetyka. Do pacjenta podchodzi w holistyczny sposób.
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Pierwsza wizyta
120.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
50.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
170.00 PLN
Pacjent Jowita
Nov. 6, 2018, 8:49 p.m.
Polecam! Zdiagnozowała u mnie nietolerancje histaminy. Objawiała się dziwnymi wysypkami, tak jakby jakimś uczuleniem. To nie wszystko, bo oprócz tego miewałam straszne bóle głowy. W sumie to nie wiedziałam, na początku czym jest ta enigmatyczna histamina. Pani Kasia prowadzi mnie od 3 miesięcy. Po wprowadzeniu diety objawy alergii zmniejszyły się znacznie. Bóle głowy spadły do minimum. Mogę naprawdę odetchnąć. Trochę jeszcze pracy przed nami ale jestem dobrej myśli. Dzięki serdeczne!
Ocena:
5.0 / 5