Katarzyna Kupiec
Dietetyk Kędzierzyn-Koźle
Specjalizacja
O mnie
Oferuję: - kompleksowe poradnictwo dietetyczne, - pomoc w odchudzaniu różnymi metodami- nie tylko dieta, - analizę składu ciała na profesjonalnym sprzęcie, - diety w różnych jednostkach chorobowych: układ pokarmowy: zapalenia żołądka, wrzody, refluks, stany zapalne jelit, wzdęcia, biegunki, tarczyca: niedoczynność, nadczynność, choroba Hashimoto, cukrzyca: I i II stopnia, cukrzyca ciążowa, stan przedcukrzycowy, choroby neurologiczne, choroby układu krążenia: miażdżyca, podwyższony poziom cholesterolu i triglicerydów, nadciśnienie tętnicze, otyłość, nadwaga, niedożywienie, choroby nerek: zapalenia, niewydolność, dnia moczanowa, - porady dla rodziców niejadków i dzieci z różnymi chorobami wymagającymi specjalistycznej diety, - zakupy z dietetykiem, - warsztaty, pogadanki w szkołach, przedszkolach, domach dziennego pobytu itp. - ciekawe pakiety, - możliwość dojazdu do klienta, -NOWOŚĆ Food detective- testy na nietolerancje pokarmowe.
Gabinet
Adres
ul. Damrota 21c/2, Kędzierzyn-Koźle
Specjalizacje
Poradznia dietetyczna zajmująca sie poradnictwiem żywieniowym , chorobami dietozależnymi, Hashimoto oraz wieloma innymi. Zapraszam
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Państwowa Szkoła Zawodowa w Nysie
dietetyk kliniczny- licencjat
17 03 2014
17.3
2014
17 03 2014
Państwowa Szkoła Zawodowa w Nysie
dietetyk kliniczny- licencjat
Certyfikaty
Cennik
Pierwsza wizyta
150.00 PLN
Wizyta kontrolna
50.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
80.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
150.00 PLN
Analiza składu ciała
25.00 PLN
Dieta dla pary
200.00 PLN
Zakupy z dietetykiem
60.00 PLN
Pakiet specjalny
350.00 PLN
Pacjent Bartosz
Nov. 12, 2017, 8:12 a.m.
Witam ponownie. I tak po trzech miesiącach jestem zmuszony pożegnać sie z Panią Kasia😔nie jestem juz jej potrzebny😉ale jak pożegnać Panią Dietetyk skoro byliśmy w stałym kontakcie przez ten czas,dawała wsparcie,wspaniałe menu i lubiłem do niej chodzic...widząc niesamowite wyniki dzięki jej wiedzy i profesjonalnym,osobistym podejściem do każdego klienta,o uroku osobistym nawet nie wspomne😉 Dla mnie zrzucenie 22,6 kg😉było czysta przyjemnością,od razu sie lepiej czułem,powiedzmy od trzeciego dnia diety(trzeba sie było przyzwyczaić)a w chwili obecnej...wyniki badań...rewelacja,gdzie jeszcze trzy miesiace temu większość wyników była zła,nie mieściłem sie w normach. A w dżinsach puszczały mi „oczka)😂 Dzis czuje sie 10 lat młodziej,garderoba wymieniona na duzo mniejsza,tak wiec ciesze sie ze ja spotkałem na swojej drodze i ze starczyło jej sił żeby uporać sie z tak niewygodnym i wymagającym klientem. Jeszcze raz dziękuje Ci Katarzyno i z całego serca polecam wszystkim zainteresowanym.
Ocena:
5.0 / 5