Katarzyna
Dietetyk kliniczny Kraków
Specjalizacja
O mnie
Podczas pracy z pacjentami staram się pomagać w trwałej zmianie nawyków żywieniowych, tak aby efekty pracy były długotrwałe i zmieniały podejście do odżywiania. Skupiam się na indywidualnym podejściu, a oferowane jadłospisy są zbilansowane, zgodne z obowiązującymi normami oraz uwzględniają indywidualne preferencje smakowe oraz możliwości finansowe pacjentów. Swoje działania koncentruję na: • Profilaktyce żywieniowej i żywieniu osób aktywnych fizycznie, • Dietoterapii chorób metabolicznych, układu pokarmowego, hormonalnego, układu krążenia, • Żywieniu kobiet planujących i będących w ciąży oraz karmiących, • Zwracaniu należytej uwagi na interakcje leków z pożywieniem.
Gabinet
Adres
Harmonia Zdrowia i Urody, Jana Długosza 12, Kraków
Specjalizacje
Dietetyk kliniczny i absolwentka wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Pakiet specjalny
340.00 PLN
Pierwsza wizyta
100.00 PLN
Wizyta kontrolna
70.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
120.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
160.00 PLN
Pacjent Daniel
Dec. 5, 2017, 10:42 p.m.
Dieta świetnie dopasowana do moich potrzeb i stylu życia - smacznie, szybko i zdrowo. Polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Joanna Pęcak
Nov. 26, 2017, 8:57 p.m.
Dieta przygotowana z uwzględnieniem moich wszystkich preferencji! Dodatkowo wprowadzenie nowych nieznanych mi do tej pory składników do dań bardzo "ożywiło" mój codzienny jadłospis! Pani Kasia wysłucha i dobierze każdy posiłek wprost idealnie <3
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent
Nov. 28, 2017, 2:10 p.m.
Jestem zachwycona podejściem do pacjenta i profesjonalizmem Pani Kasi. Ze wględu na moje liczne problemy zdrowotne przed przystąpieniem do diety nie wierzyłam, że coś jeszcze może mi pomóc. Pani Kasi się udało - mój stan zdrowia uległ znacznej poprawie i to w ciągu dość krótkiego okresu czasu. Posiłki opisane w jadłospisie diety okazały się przepyszne! Gorąco polecam każdemu.
Ocena:
5.0 / 5