Katarzyna Kuziemska
Dietetyk Łódź
Specjalizacja
O mnie
Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz certyfikowaną Instruktorką Rekreacji Ruchowej. Współpracuję z wieloma organizacjami dietetycznymi w Polsce, m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Dietetyków oraz prowadzę swoją własną praktykę dietetyczną w Łodzi. Moje doświadczenie pozwala mi dobrać najbardziej optymalny, zbilansowany plan żywienia dla lepszego samopoczucia i lepszego funkcjonowania organizmu. Specjalizuję się w terapii chorób dietozależnych, takich jak otyłość, insulinooporność, cukrzyca, nadciśnienie. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie oraz uważam, że podejście holistyczne jest kluczowe w dietoterapii.
Gabinet
Adres
Mobilny gabinet dietetyczny ;), Łódź
Katarzyna Kuziemska
Dietetyk Łódź
Sport
Odchudzanie
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Dietetyk kliniczny
Cennik
Wizyta kontrolna z 7-dniowym jadłospisem
140.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
100.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
160.00 PLN
Konsultacja online
90.00 PLN
Zakupy z dietetykiem
50.00 PLN
Pierwsza wizyta
150.00 PLN
Pacjent Alicja
Aug. 14, 2020, 8:39 a.m.
Profesjonalne podejście do klienta ciekawe i smaczne jadłospisy dostosowane do twoich potrzeb !!!!Przesympatyczna atmosfera!!!Jeżeli masz problem z wagą albo Złym samopoczuciem ze swoim ciałem tutaj twój problem zostanie rozwiązany !!!! Polecam !!!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Marcin
April 7, 2021, 7:38 a.m.
Najlepsze doradztwo w sprawie diety, najlepsze objaśnienie składu ciała, przez mogłem dobrać odpowiednią dietę do osiągnięcia bardzo dobrych rezultatów
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Damian
Feb. 4, 2021, 9:34 p.m.
Miałem szczęście, że trafiłem do Pani Kasi. Nie miałem pomysłu na posiłki, a tym bardziej zdrowe., zbilansowane. Po ułożeniu diety w końcu przestałem podjadać i jeść słodycze. Zależało mi na utracie wagi i uzyskaniu wysportowanej sylwetki. Pani Kasia dba o nie tylko dietę, ale zwraca uwagę na potrzeby pacjenta, jego wiek, choroby, alergie i oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Dominika
April 11, 2021, 5:41 p.m.
Pani Kasia jest osobą bardzo sympatyczną i życzliwą. Jest dobrym słuchaczem, doradcą i układa smaczne i wartościowe przepisy. Pełen profesjonalizm!!
Ocena:
5.0 / 5