Sebastian Kujawiak
Student dietetyki Łódź
Specjalizacja
O mnie
pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu 1.ZDROWIE 2.SPORT
Gabinet
Adres
Łódź
Sebastian Kujawiak
Student dietetyki Łódź
Sport
Odchudzanie
Specjalizacje
pasjonat zdrowego żywienia-sportu
Pacjent Beata
June 19, 2020, 8:24 p.m.
Polecam gorąco p. Sebastiana. Kompetentny człowiek z wielką wiedzą i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do tego co robi. Świetny kontakt i życzliwe podejście. Dieta bogata i urozmaicona, produkty i sposób przygotowania bardzo prosty. Posiłki bardzo syte. Dzięki tej współpracy schudłam 6kg, mam więcej energii i zadowolenie jest ogromne z takiego efektu. Polecam
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Lukasz
July 13, 2020, 4:19 p.m.
Z czystym sumieniem polecam Sebastiana. Współpraca, kontakt i usługa na najwyższym poziomie! Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania i podejścia do podopiecznych. Bardzo dobry i systematyczny kontakt. Różnorodna dieta, pyszne i syte posiłki. Sebastian ma wielką wiedzę i pasje do tego co robi.!!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Wojciech
April 28, 2021, 12:25 p.m.
Od wielu lat lekarze wmawiali mi, że mój wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów jest czynnikiem genetycznym. Dodam, że jestem osobą aktywną fizycznie i stosującą zdrową żywność i taki sam tryb życia. Znajomy zarekomendował mi Sebastiana. Po 2 miesiącach prawidłowo rozpisanej diety, cholesterol i trójglicerydy są w normie bez żadnych tabletek. Rozpisana dieta przyniosła efekt w postaci utraty wagi i wzrostu energii życiowej, poprawy samopoczucia, poprawy trawienia . Z czystym sumieniem polecam Sebastiana. Zawodowiec!
Ocena:
5.0 / 5