Jarosław Juć
Dietetyk Lubartów
Specjalizacja
O mnie
Jestem studentem wydziału nauk medycznych lubelskiej oraz wrocławskiej uczelni wyższej. Na kierunku dietetyka wybrałem specjalizację: żywienie kliniczne (dietetyk kliniczny), “psychodietetyka” oraz “dietoterapia”. Jestem współautorem aplikacji "ŁGeniusz" - kalkulator ładunku glikemicznego, pomagającej osobom z chorobami autoimmunologicznymi oraz zaburzeniami glikemii, jak również wszystkim, którzy uczą się żywienia w niskim IG. Jestem także Specjalistą SOIT - Specjalista przyjazny insulinoopornym. Interesuję się fitoterapią, ziołolecznictwem i medycyną naturalną podnosząc swoją wiedzę i kwalifikacje. Prowadząc gabinet dietetyczny zwracam uwagę na świadomość żywieniową społeczeństwa oraz przekazuję wiedzę o chorobie przewlekłej jaką jest otyłość. Nauka nawyków żywieniowych ze wskazaniem na indywidualnie optymalny protokół dietetyczny w celu poprawy stanu zdrowia, samopoczucia i wyglądu. Mam zaszczyt wspierać merytorycznie tematyczną grupę dyskusyjną na portalu społecznościowym Facebook, liczącą niemal 30 tysięcy osób. Grupa wsparcia nosi nazwę "Niski Indeks Glikemiczny/Insulinooporność / Dieta / Niski Ładunek / Otyłość", w której dołączyłem do grona administratorów i moderatorów.
Gabinet
Adres
Łucka-Kolonia 66, Lubartów
Jarosław Juć
Dietetyk Lubartów
Odchudzanie
Hashimoto
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Dietetyk Lubartów - Jarosław Juć
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Konsultacja online
80.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
180.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
250.00 PLN
Miesięczna współpraca ON-LINE
360.00 PLN
Dieta dla pary
500.00 PLN
Konsultacja online
80.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
180.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
250.00 PLN
Miesięczna współpraca ON-LINE
360.00 PLN
Dieta dla pary
500.00 PLN
Pacjent Aneta
Aug. 12, 2020, 5:50 a.m.
Pan Jarek posiada dużą wiedzę nie tylko w temacie zdrowego odżywiania ale także związanych z otyłością problemów zdrowotnych. Oferuje pełen profesjonalizm i ogromne wsparcie, a przy tym jest bardzo miły. Szczerze polecam :).
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Anna
Aug. 12, 2020, 5:57 a.m.
Polecam Pana Jarka. Ma indywidualnie podejście do klienta. Pełen profejonalizm, duża wiedza. Pyszne jedzenie. SUPER :-)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Malgorzata
Aug. 12, 2020, 1:08 p.m.
Pan Jarek to wspanialy nie tylko czlowiek,ale rowniez bardzo dobry dietetyk.Podejscie do ludzi jest profesjonalne,uklada bardzo dobre diety,smaczne.Jest tez zawsze pomocny , w kazdym momencie do dyzpozycji.Od bardzo dawna stosuje diety ,jednak dopiero teraz trafilam na super dietetyka .Dania ,ktore mi zapisal sa pyszne,je ze mna nawet moj maz.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Agnieszka
Sept. 3, 2020, 7:17 p.m.
Z całego serca polecam. Wkoncu czuje się zrozumiana, pomijając ogromną wiedzę jaka posiada w temacie, jest to poprostu bardzo miły, empatyczny czlowiek. Nieograniczony kontakt pozwala na szybkie zmiany w jadłospisie, jeśli zachodzi taka potrzeba. Posiłki są smaczne, wogole nie czuję, że jestem na diecie. Jako mama na cały etat dodam, że wkoncu udaje mi się połączyć dietę z posiłkami dla rodziny. Koniec gotowania 3roznych obiadow😀Jedyne czego żałuję, to, że tak późno do niego trafilam
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Paweł
April 24, 2021, 1:37 p.m.
Pod koniec lutego trafiłem do Pana Jarka i spodziewałem się ciężkiej diety i przepisów z rzeczami za którymi nie przepadam. Ku mojemu zdziwieniu okazało się zupełnie inaczej. Po 2,5 miesiącach mogę powiedzieć, że potrawy są smaczne, urozmaicone i nie zawierają rzeczy których nie lubię, a mnie jest mniej o 10 kg. Pan Jarek jest osobą bardzo otwartą i komunikatywną oraz ma dużą wiedzę, którą potrafi się dzielić. Bardzo serdecznie polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Filip Adam
April 24, 2021, 6:03 p.m.
Pan Jarek to fantastyczny człowiek. Dobrze rozumie w jakim bagnie otyłości człowiek siedzi ponieważ sam był po tamtej stronie. Posiada duża wiedzę na te tematy i potrafi na prawdę pomóc i doradzić. Dopasowuje dietę praktycznie na życzenie a wiec nawet steki są możliwe na diecie. Interesuje się na prawdę pacjentem i potrafi sam z własnej inicjatywy kontaktować się czy np wszytko jest w porządku. Polecam każdemu !
Ocena:
5.0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj