Jarosław Juć
Dietetyk Lubartów
Specjalizacja
O mnie
Zwracam uwagę na świadomość żywieniową społeczeństwa oraz przekazuję wiedzę o chorobie przewlekłej jaką jest otyłość. Nauka nawyków żywieniowych ze wskazaniem na indywidualnie optymalny protokół dietetyczny. Jestem dyplomowanym dietetykiem, a obecnie również studentem dwóch kierunków dietetyki: dietoterapia oraz psychodietetyka.
Gabinet
Adres
Łucka-Kolonia 66, Lubartów
Jarosław Juć
Dietetyk Lubartów
Cukrzyca
Odchudzanie
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Dietetyk Lubartów - Jarosław Juć
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
3-miesięczna współpraca ON-LINE
450.00 PLN
Miesięczna współpraca ON-LINE
180.00 PLN
Konsultacja online
70.00 PLN
Pacjent Agnieszka
Sept. 3, 2020, 7:17 p.m.
Z całego serca polecam. Wkoncu czuje się zrozumiana, pomijając ogromną wiedzę jaka posiada w temacie, jest to poprostu bardzo miły, empatyczny czlowiek. Nieograniczony kontakt pozwala na szybkie zmiany w jadłospisie, jeśli zachodzi taka potrzeba. Posiłki są smaczne, wogole nie czuję, że jestem na diecie. Jako mama na cały etat dodam, że wkoncu udaje mi się połączyć dietę z posiłkami dla rodziny. Koniec gotowania 3roznych obiadow😀Jedyne czego żałuję, to, że tak późno do niego trafilam
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Malgorzata
Aug. 12, 2020, 1:08 p.m.
Pan Jarek to wspanialy nie tylko czlowiek,ale rowniez bardzo dobry dietetyk.Podejscie do ludzi jest profesjonalne,uklada bardzo dobre diety,smaczne.Jest tez zawsze pomocny , w kazdym momencie do dyzpozycji.Od bardzo dawna stosuje diety ,jednak dopiero teraz trafilam na super dietetyka .Dania ,ktore mi zapisal sa pyszne,je ze mna nawet moj maz.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Anna
Aug. 12, 2020, 5:57 a.m.
Polecam Pana Jarka. Ma indywidualnie podejście do klienta. Pełen profejonalizm, duża wiedza. Pyszne jedzenie. SUPER :-)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Aneta
Aug. 12, 2020, 5:50 a.m.
Pan Jarek posiada dużą wiedzę nie tylko w temacie zdrowego odżywiania ale także związanych z otyłością problemów zdrowotnych. Oferuje pełen profesjonalizm i ogromne wsparcie, a przy tym jest bardzo miły. Szczerze polecam :).
Ocena:
5.0 / 5