Joanna Korbela
Dietetyk Lubin
Specjalizacja
O mnie
Witaj! Jest mi bardzo miło, że chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej. Otóż, jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Moją specjalizacją jest żywienie kliniczne człowieka. Podczas swojego pobytu na Śląsku odbyłam kilkuletnie praktyki w różnych placówkach; gabinetach dietetycznych oraz szpitalach. Zajmuję się między innymi dietoterapią chorób (otyłością, cukrzycą, chorobami układu sercowo-naczyniowego, chorobami tarczycy) oraz układaniem planów żywieniowych dla osób zdrowych, które potrzebują pozbyć się kilku zbędnych kilogramów lub wręcz przeciwnie – zbudować piękną muskulaturę ciała. Poza tym zajmuję się diet-coachingiem, daję wsparcie psychiczne i motywację moim pacjentom do działania, pomagam im osiągnąć upragniony cel. Stale kształcę się na różnych polach dietetyki, staram się być maksymalnie elastyczna. Uczęszczam na kursy do najlepszych specjalistów z dziedziny żywienia człowieka poszerzając swoje horyzonty. Prywatnie poza propagowaniem zdrowego stylu życia, chętnie wskakuję w ulubione dresy i ruszam na podbój kuchni! Uwielbiam eksperymentować, jeśli mam tylko możliwość to próbuję nowych smaków. Wyszukuję przepisy czerpiąc z kultur Wschodu, a potem wplatam je starannie w menu. W wolnych chwilach zaczytuję się w psychologicznej prasie, ponieważ uważam że wszystko zaczyna się w naszej głowie. I warto czasem zatrzymać się, zastanowić czy nie działamy zbyt automatycznie, czy aby na pewno kolejna pyszna czekoladka jest w danej chwili nam potrzebna. Uwielbiam również ruch! Każde najmniejsze ćwiczenie, nawet zwykły spacer z psem dodaje mi energii do dalszego działania. Moim ulubionym sportem jest pływanie. W wodzie czy też pod wodą czuję zarówno harmonię, spokój jak i siłę, która daje mi kopa i pozwala przepłynąć kolejne kilkaset metrów. Osobiście uważam, że każdy z nas jest wyjątkowy w swoim rodzaju i nie należy się z nikim porównywać. Dlatego do każdego mojego pacjenta podchodzę indywidualnie, ponieważ nie ma jednej dobrej diety dla wszystkich. Jeśli masz chęć podjęcia walki o swoje zdrowie, sylwetkę i wspaniałe samopoczucie to zachęcam Cię do umówienia się ze mną na pierwszą wizytę. Nie odkładaj swojego zdrowia na później, zadbaj o nie już dzisiaj!
Gabinet
Adres
Budziszyńska 29, Lubin
Specjalizacje
Jetem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, a moją specjalizacją jest żywienie kliniczne. Prowadzę dwa gabinety - w Lubinie oraz Piławie Górnej.
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Pierwsza wizyta
100.00 PLN
Pacjent Sylwia
June 25, 2017, 8 a.m.
Zdecydowanie najlepszy człowiek do tej pracy. Nikt mnie tak nie zmotywował do zmiany nawyków żywieniowych. Zdecydowanie wie, co robi i pomaga wcielać plany w życie :) 6kg w dół póki co :) Polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Wojciech
June 25, 2017, 7:23 a.m.
Bardzo kompetentna i rzetelna Pani dietetyk. Do Pani Asi trafiłem w celu, jak mi się wydawało zrzucenia nadprogramowych kilogramów. Po krótkim wywiadzie, wspólnie ustaliliśmy że moim celem jest jednak rekompozycja sylwetki. Generalnie chodzi o to że w tym samym czasie zależało mi na zrzuceniu tkanki tłuszczowej i zbudowaniu mięśni. Jest to bardzo trudne ale z pomocą Pani Asi poszło jak po maśle. Do dzisiaj korzystam z jej pomocy, zawsze podsunie jakiś ciekawy przepis i zmotywuje do dalszego wysiłku. Szczerze wam polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Aleksandra
June 25, 2017, 7:28 a.m.
Szczerze polecam! Dzięki pani Joannie zgubiłam już 16kg, a nie była to dla mnie łatwa przygoda bo choruję na hashimoto i na początku odchudzanie szło mi bardzo wolno, ale dzięki wsparciu pani Joanny dałam radę! Zostały mi jeszcze 3 kg do końca i będzie bosko! :) Smaczne i niewymagające dużo czasu przepisy.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Marcin Włudarc…
June 27, 2017, 8:29 a.m.
Bardzo sympatycznie,miło i kompetentnie! smaczny jadłospis oraz efekty gwarantowane. Bez wątpliwości polecam jako bardzo dobrego specjalistę w swojej dziedzinie!
Ocena:
5.0 / 5