Agnieszka Cioś
Dietetyk kliniczny Lublin
Specjalizacja
O mnie
Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie na kierunku dietetyka. Jestem dyplomowanym psychodietetykiem oraz Członkiem Polskiej Akademii Zdrowia. Uczestniczyłam w tworzeniu programu żywieniowego oraz kursu odchudzania w jednej z największych sieci klubów fitness w Polsce dla kobiet. Prowadzę szkolenia, kursy oraz warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania, a przy tym cały czas uzupełniam swoją wiedzę na kursach i szkoleniach. Dietetyka i gotowanie to moja pasja. Opieram się na indywidualnej pracy z każdym, przy czym głęboko wierzę w niezwykłą moc wartościowego pożywienia oraz potęgę dietoterapii i z sercem komponuję zdrowe i atrakcyjne jadłospisy. Z zaangażowaniem szukam przyczyn problemu lub choroby u moich pacjentów oraz opieram swoje zalecenia na dotychczasowym sposobie życia, wynikach badań oraz możliwościach czasowych i finansowych. W razie potrzeby uwzględniam dodatkową suplementację. Oferuję pomoc w zakresie ułożenia jadłospisu, poradnictwa żywieniowego, przygotowania indywidualnych zaleceń dietetycznych opartych na produktach zalecanych i niedozwolonych w określonych przypadkach oraz wskazówek dotyczących komponowania własnej diety czy też wspólnej analizie obecnego sposobu odżywiania.
Gabinet
Adres
Niecała 3/12, Lublin
Agnieszka Cioś
Dietetyk kliniczny Lublin
Odchudzanie
Hashimoto
Problemy jelitowe
Specjalizacje
Dietetyk kliniczny i psychodietetyk
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Ajwen Dietetyka Kliniczna
Kurs Dietetyka Klinicznego
14 10 2018
14.10
2018
14 10 2018
Ajwen Dietetyka Kliniczna
Kurs Dietetyka Klinicznego
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych
Psychodietetyka
13 06 2015
13.6
2015
13 06 2015
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych
Psychodietetyka
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Dietetyka
25 06 2014
25.6
2014
25 06 2014
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Dietetyka
Cennik
Pierwsza wizyta
260.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
180.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
280.00 PLN
Wizyta kontrolna
100.00 PLN
Pacjent Karolina
June 28, 2019, 6:21 a.m.
Przez długi czas szukałam specjalisty, który by mi pomógł z moim stanem zdrowia. Zmagałam się z zaburzeniami odżywiania, niedożywionym organizmem i skutkami nieprawidłowego stylu życia, które utrudniały codzienne funkcjonowanie. Pani Agnieszka od początku objęła mnie holistyczną opieką i była bardzo zaangażowana w pomoc. Oprócz konsultacji w gabinecie, otrzymywałam wiele wskazówek drogą mailową i mogłam liczyć w każdej chwili na wsparcie. Od początku współpracy jesteśmy w stałym kontakcie. Otrzymałam również kilka jadłospisów, indywidualnie dopasowanych do moich potrzeb i preferencji smakowych. Pani Agnieszka dokładnie analizuje sposób odżywiania oraz przyczynę wszelkich dolegliwości. Zostałam objęta nie tylko opieką dietetyczną, ale również psychodietetyczną, co w moim przypadku było szczególnie ważne. Z całego serca polecam współpracę z Panią Agnieszką!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Elżbieta
Nov. 4, 2019, 1:20 p.m.
Byłam u Pani Agnieszki pierwszy raz na konsultacji z powodu okropnej przypadłości cellulit. Przyszłam z polecenia i na pewno sama będę polecała. Samemu trudno sobie poradzić z przygotowaniem zbilansowanej diety . Pani Agnieszka przeprowadziła wywiad zleciła szereg konkretnych badań, na podstawie których dopiero szukała przyczyny mojej dolegliwości. Byłam u Pani Agnieszki zapewne nie po raz ostatni. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, indywidualnie dla każdego przygotowuje dietę , wraz z listą zakupów co zdecydowanie ułatwia przygotowanie posiłków. Posiłki są zróżnicowane, łatwe do przygotowania samemu w warunkach domowych. Znalazłam miejsce w którym zrozumiano o co człowiekowi chodzi. Najlepszy dietetyk u jakiego byłam. Świetny kontakt z pacjentem w trakcie wizyty wykazuje bardzo duże zainteresowanie . Stały kontakt z pacjentem pozwala na konsultację w razie jakichkolwiek wątpliwości. Ela
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Dagmara
Nov. 16, 2019, 10:56 p.m.
Dzięki zaangażowaniu Agnieszki udało nam się znaleźć przyczyny moich dolegliwości układu pokarmowego. Otrzymałam wiele cennych wskazówek od badań, przez żywieniowe, motywacyjne i praktycznie odpowiedź na każdy mój problem. Jestem w trakcie dietoterapii, ale już w tym momencie moja jakość życia znacząco się poprawiła. Zdecydowanie polecam i będę kontynuować współpracę z tą profesjonalną, a przy tym bardzo sympatyczną osobą!
Ocena:
5.0 / 5