Joanna Klepacz
Dietetyk Nowy Targ
Specjalizacja
O mnie
Z wykształcenia Psycholog oraz Dietetyk, z zamiłowania badaczka psychologicznego wpływu na skuteczną redukcje nadwagi i otyłości oraz wpływu prawidłowej diety na poprawę stanu zdrowia. Motto: Wszystko zaczyna się w naszej głowie. Zarówno sukcesy, jak i porażki. Od 2013 roku pomaga osobom z problemami z nadwagą i otyłością w skutecznym osiąganiu swoich celów, poprawie stanu zdrowia w jednostkach chorobowych dietozależnych oraz w terapii osób z zaburzeniami odżywiania. Specjalizuje się w trudnych przypadkach. Ukończyła Dietetykę na Małopolskiej Wyższej Szkole, Psychologię na Uniwersytecie SWPS. oraz studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka, którą studiowała na Wyższej Szkole Nauk Społecznych. Do pracy z pacjentem podchodzi holistycznie. Skuteczna dietoterapia nadwagi i otyłości nie może pomóc bez specjalistycznej wiedzy medycznej i umiejętności psychologicznych, gdyż w większości przypadków bariery uniemożliwiające skuteczną i trwałą redukcje kilogramów tworzą się w naszej głowie. To właściwa praca nad zrozumienie mechanizmów odpowiadających za tworzące bariery oraz odpowiednie interwencje psychologiczne pozwalają oderwać się od złych nawyków i zmienić swoje życie. Piękne ciało jest efektem zdrowego ducha. Proponowane plany żywieniowe układane są w oparciu o proste, ogólnodostępne produkty. W jadłospisie znajdują się wówczas dania szybkie, niedrogie i smaczne. Odpowiednio dobrana dieta to pierwszy krok do odniesienia sukcesu. Niestety sama dieta to nie wszystko! Jadłospis, który będzie spełniał upodobania smakowe to tylko 30% sukcesu. Pozostałe 70% leży po stronie GŁOWY pacjenta. Odpowiednio dobrany plan terapeutyczny oraz motywacyjny pozwala zmienić życie na lepsze. Żaden lek nie zastąpi zdrowego odżywiania, ale zdrowe odżywianie może zastąpić wiele lekarstw. Jak przygotować się do wizyty? jeśli posiadasz badania z ostatnich trzech miesięcy (glukoza, cholesterol – całkowity HDL i LDL, morfologia ogólna, TSH, F-T4, trójglicerydy oraz testy skórne wykonane w kierunku alergii pokarmowe) zabierz ze sobą wyniki; wypełnij dzienniczek żywieniowy, który znajdziesz TUTAJ---> (https://allmedica.pl/assets/downloads/dzienniczek_z_ywieniowy.pdf) lub notuj systematycznie wszystko, co spożywasz i wypijasz według wskazówek z dzienniczka w aplikacji na telefon Fitatu; na dwie godziny przed wizytą nie jedz i nie pij nic. Pozwól uwolnić się od problemów z żywieniem! To prosty krok, który da Ci więcej, niż sądzisz!
Gabinet
Adres
Al. Tysiąclecia 111, Nowy Targ
Joanna Klepacz
Dietetyk Nowy Targ
Odchudzanie
Zaburzenia odżywiania
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Dietetyk oraz Psycholog w jednej osobie. W zawodzie dietetyka od 2013 roku. Zajmuje się nowoczesnym podejściem do leczenia nadwagi i otyłości.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Uniwersytet SWPS
Psychologia
30 06 2018
30.6
2018
30 06 2018
Uniwersytet SWPS
Psychologia
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych
Psychodietetyka
30 06 2014
30.6
2014
30 06 2014
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych
Psychodietetyka
Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa
Dietetyk
01 03 2013
1.3
2013
01 03 2013
Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa
Dietetyk
Cennik
Pierwsza wizyta
120.00 PLN
Wizyta kontrolna
100.00 PLN
Konsultacja online
90.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
100.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
50.00 PLN
Pacjent Magda
Sept. 7, 2018, 10:48 a.m.
Najlepszy dietetyk na jakiego trafiłam. Dokładny. Z podejściem do pacjenta. Zawsze poświęca dużo czasu. Doradzi. Kobieta z pasją i podejściem. Polecam
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Olga
Sept. 10, 2018, 9:50 a.m.
Super dietetyk. Chciałam trochę lepiej się odzywiać i fajnie wyglądać Pani Joanna bardzo mi pomogła. Moja cera odzyskała blask i niewielkie fałdki na brzuchu zniknęły. Zaczęłam też aktywniej żyć. Polecam.
Ocena:
4.5 / 5
Pacjent Damian
Sept. 17, 2018, 9:08 a.m.
Daje 5 gwiazdek. Dzięki Pani Joannie mój brzuch się zmniejszył i zdrowo się odżywiam. Super specjalistka. Jem mniej a częściej i czuje się rewelacyjnie. Polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent
Nov. 19, 2018, 5:35 p.m.
Moja córeczka jest niejadkiem. Dzieki współpracy zaczeła jeść większość warzyw i owoców, a ja zyskałam spokój. Dla mojego dziecka każde spotkanie z Panią Joanną jest przyjemnością i na każdą wizytę czeka z niecierpliwością. Świetne podejście do dzieciaków.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Sebastian
March 19, 2020, 8:46 a.m.
Super miło i przyjemnie! Dieta dobrze dobrana, efekty są i to więcej niż zadowalające. Polecam czas przed wiosną zacząć dbać o swój stan zdrowia :)
Ocena:
5.0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj