Maria Rapacz
Dietetyk Nowy Targ
Specjalizacja
O mnie
Tematyką diety i jej wpływu na wygląd oraz samopoczucie interesuję się od dobrych kilku lat. Przez ten okres czasu wypróbowałam na sobie i innych, wiele różnych strategii żywieniowych, poszerzałam swoją wiedzę regularnie czytując artykuły naukowe, książki oraz uczestnicząc w merytorycznych szkoleniach. Przede wszystkim jednak, ukończyłam studia na kierunku "Dietetyka" na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Długoletnie obycie i doświadczenie pozwala mi na obiektywną ocenę nowinek i trendów dietetycznych. Swoją pracę opieram na rzetelnej wiedzy, opartej na aktualnych badaniach naukowych i indywidualnym podejściu do klienta. Najbardziej interesuje mnie tematyka alergii, chorób autoimmunizacyjnych oraz żywienia osób aktywnych i takich, które pragną osiągnąć określony cel sylwetkowy.
Gabinet
Adres
Kowaniec 2a, Nowy Targ
Specjalizacje
Współpracuję z osobami aktywnymi fizycznie, pragnącymi uzyskać określony cel sylwetkowy, jak i osobami z chorobami dietozależnymi.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
Dietetyka
03 07 2017
3.7
2017
03 07 2017
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
Dietetyka
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Pacjent Magdalena Porę…
Feb. 8, 2018, 10:41 a.m.
Serdecznie polecam, fachowe porady, dieta dostosowana indywidualnie do potrzeb danej osoby. Przepisy proste,szybkie, złożone z produktów, które można łatwo kupić w sklepie oraz co najważniejsze bardzo smaczne !
Ocena:
5.0 / 5