Justyna Brzezińska
Psychodietetyk Olkusz
Specjalizacja
O mnie
Psychodietetyk, członkini Towarzystwa Psychodietetyki, dzięki holistycznemu podejściu do człowieka, skutecznie pomaga swoim pacjentom wypracować i na trwałe wprowadzić prawidłowe nawyki żywieniowe. Oferuje usługi mobilne oraz konsultacje on-line. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z funkcją jelit i mikrobioty, zaburzeniami odżywiania, żywieniem dzieci, odchudzaniem, a także zależnością pomiędzy niedoborami mineralno-witaminowymi a współistniejącymi chorobami. Zajmuje się również redukcją stresu, będącego przyczyną złego samopoczucia jak i wielu schorzeń. www.edukatordietetyczny.pl https://www.facebook.com/edukatordietetyczny/ https://www.facebook.com/jogasmiechu.zyjradoscia/
Gabinet
Adres
Olkusz, Olkusz
Specjalizacje
Zajmuję się poradnictwem żywieniowym, pomagam wypracować strategie związane ze zmianą sposobu żywienia i wprowadzić na trwałe prawidłowe nawyki żywieniowe zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Pierwsza wizyta
100.00 PLN
Zakupy z dietetykiem
100.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
90.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
160.00 PLN
Konsultacja online
80.00 PLN
Pacjent Beata
July 18, 2019, 10:51 a.m.
Bardzo fachowe i profesjonalne podejście do problemu. Jestem bardzo zadowolona. Córka pozytywnie nastawiona, zmobilizowana do działania. Pani Justynka opiera się na wynikach nie działa po omacku analizuje stan zdrowia, przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i ustala wspólnie akceptowany plan działania. Jest osobą otwartą w razie pytań czy wątpliwości można śmiało dzwonić lub pisać.
Ocena:
5.0 / 5