Agnieszka Ciotucha
Dietetyk Opole
Specjalizacja
O mnie
mama, żona , instruktor i dietetyk. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego i dietetykiem klinicznym. Prowadzę zajęcia jako instruktor fitness i indoor cycling w Synergia Fitness Krapkowice, Prowadzę własną Poradnię Dietetyczną :https://www.facebook.com/Agnieszka-Ciotucha-Dietetyk-kliniczny-i-Trener-personalny Przez 15 lat grałam w piłkę ręczną - I i II liga. Moje dodatkowe kwalifikacje: instruktor pływania, piłki ręcznej, lekkiej atletyki, gimnastyki, instruktor indor cycling, instruktor fitness, Należę do tych osób, dla których praca jest przede wszystkim przyjemnością. Kocham sport, moją rodzinę oraz jedzenie!! Jestem stworzona do ruchu, zmęczenie poprzez sport mnie uszczęśliwia. Regularnie ćwiczę na siłowni i nie tylko, biegam i jeżdżę na rowerze z dzieckiem. Cały czas się szkolę z dietetyki klinicznej i dietetyki sportowej. Odbywam liczne konferencje, kursy i szkolenia. I nigdy nie zamierzam przestać!! Rejestracja telefoniczna tel:798604083 poniedziałek - piątek w godzinach 8:00-14:30 Godziny przyjęć w gabinecie i online: poniedziałek : 7:00-14:30 wtorek: 10:00-18:00 środa: 7:00- 14:30 mail:ciotuchaagnieszka@gmail.com Zapraszam do kontaktu.
Gabinet
Adres
Synergia Krapkowice- Fitness Klub, Kozielska 6a, 47-300 Krapkiwce, Opole
Specjalizacje
Hashimoto, niedoczynnośc tarczycy, odchudzanie, sport, insuliooporność, problemy trawienne,
Pacjent Bartosz
April 20, 2017, 2:57 p.m.
Agnieszka jest niesamowitym wulkanem energii i pomysłów. Do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki niej udało mi się zrzucić 12 kg w 3 miesiące, a sposób w jaki tego dokonała i jak wytłumaczyła pozwolił mi na utrzymanie nowej wagi (już ponad 2 lata) i zdecydowanie poprawić wydolność podczas aktywności (kolarstwo i IndoorCycling).
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Justyna
April 21, 2017, 8:43 a.m.
Kiedy zaczęłam chodzić do Agnieszki, miałam poważne problemy z zajściem w ciążę oraz inne problemy zdrowotne. Aga uświadomiła mi, jak powinnam odżywiać się, aby chudnąć, normalnie funkcjonować i by mój organizm zaczął się uzdrawiać-regenerować. Pamiętam, iż na pierwszej wizycie, powiedziała, że jeśli będę trzymać się diety, to za kilka miesięcy zajdę w ciążę. Już od pierwszych dni diety, czułam znaczną różnicę w samopoczuciu i choć dieta wymagała ode mnie dużo wyrzeczeń, wiedziałam, że jest dla mnie bardzo dobra. Najbardziej zaskoczyło mnie, kiedy po dwóch miesiącach okazało się, że jestem w ciąży. Agnieszka bardzo mi pomaga (nadal regularnie ją odwiedzam, ponieważ jeszcze nie osiągnęłam swojego celu), jest sympatyczna, tłumaczy wszelkie wątpliwości i odpowiada na każde pytanie. Aga też bardzo mnie motywuje by osiągnąć swój cel. Widzę, że jest to osoba z powołaniem, do której bardzo chętnie chodzę:)) Gorąco polecam każdej osobie, która ma jakiekolwiek problemy z wagą i ze zdrowiem!!!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Katarzyna
April 21, 2017, 11:53 a.m.
Aga to 100% profesjonalistka w swojej specjalizacji. Bez żadnych wątpliwości mogę ją polecić każdemu kto chce pomóc sobie i swojemu zdrowiu. Jej atutem jest skromność. Przy tak ogromnej wiedzy nie wywyższa się, nie krytykuje, nie gani. W prosty sposób potrafi nakierować na właściwą drogę, zmobilizować,zdopingować. Mi osobiście otworzyła oczy, uświadomiła że nadwaga to może niekoniecznie zaniedbanie i zła dieta ale być może hormony lub choroba autoimmunologiczna. Podpowiedziała jakie badania zrobić.Powiedziala 'jestem z Ciebie dumna' co jest ogromną motywacją do dalszego pomagania sobie.No i Aga jest mamą ;-)zawsze mogę się zwrócić z zapytaniem co do żywienia mojego niejadka jak i tej panienki która je za duzo. Rady Agnieszki się sprawdzają;-) Jest moim najwazniejszym zródłem inormacji.
Ocena:
5.0 / 5