Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny Poznań
Specjalizacja
O mnie
Ukończyłam Wydział Biologii , Wydział Dietetyki Klinicznej oraz Studia Podyplomowe z zakresu Dietetyki i Żywienia Człowieka. Pracowałam w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu na Oddziale Klinicznym Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych oraz w Katedrze i Klinice Nefrologii. Aktualnie prowadzę praktykę prywatną oraz konsultuję pacjentów w Poradni Medycyny Żywienia w Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia "Ikar" w Poznaniu oraz wykładam w Poznańskim Ośrodeku Specjalistycznych Usług Medycznych (POSUM). We współpracy z psychologiem organizuję cykl warsztatów pt. "Odchudzanie a nawyki" oraz wykładam. Napisałam dwa poradniki z myślą o osobach odchudzających - pt. " Odchudzanie bez tajemnic" i " Świadome odżywianie a nawyki" oraz publikację pt."Mikrobiota - wieloaspektowy wpływ na zdrowie". Ze względu na osobiste doświadczenia z chorobą Hashimoto konsultuję pacjentów z chorobami tarczycy i włączam dietoterapię. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Systematycznie uczestniczę w licznych konferencjach i sympozjach naukowych. Ukończyłam roczny kurs Dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej , który nauczył mnie holistycznego podejście do pacjenta.
Gabinet
Adres
ul.Skarbka 38, Poznań
Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny Poznań
Odchudzanie
Hashimoto
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Na co dzień zajmuję się dietetyką kliniczna ,odchudzaniem i psychodietetyką . Konsultuję pacjentów z chorobą Hashimoto oraz gastroenterologicznych, kardiologicznych i nefrologicznych.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
UAM Poznań
Wydział Biologii
01 07 1997
1.7
1997
01 07 1997
UAM Poznań
Wydział Biologii
UAM Poznań
Wydział Biologii
01 07 1997
1.7
1997
01 07 1997
UAM Poznań
Wydział Biologii
UAM Poznań
Wydział Biologii
01 07 1997
1.7
1997
01 07 1997
UAM Poznań
Wydział Biologii
Cennik
Pierwsza wizyta
150.00 PLN
Wizyta kontrolna
140.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
125.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
250.00 PLN
Konsultacja online
140.00 PLN
Pacjent Beata
Jan. 10, 2019, 9:47 p.m.
Panią Beatę poleciła mi moja lekarz gastroenterolog. Dzięki diecie oraz zaleceniom Pani Beaty po trzech miesiącach mój stan zdrowia zaczął się poprawiać. Dieta, którą przygotowała Pani Beata uwzględniała zarówno moje preferencje żywieniowe jak i tryb życia - potrawy okazały się proste do przygotowania, dzięki czemu udało mi się połączyć gotowanie z bardzo napiętym harmonogramem. Pani Beata cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Jest to kompetentna i życzliwa osoba. Polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Mikołaj
Jan. 9, 2019, 12:09 p.m.
Pani Beata bardzo indywidualnie podeszła do mojego problemu i konkretnie. Z wizyty na wizytę było widać efekty. Aktualnie walczę, żeby dobić do postawionego celu na 1 spotkaniu. Osoba otwarta, ciepła, godna zaufania i co najważniejsze, godna polecenia.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent
Jan. 10, 2019, 1:06 p.m.
Od pół roku jestem na diecie opracowanej przez Panią Beatę Feldman. Do Pani Beaty trafiłem z polecenia członka rodziny, którego efekty diety i sportu spowodowały zaprzestanie zażywania leków na nadciśnienie tętnicze. Moją przypadłością jest insulinoopoprność. Po pierwszym spotkaniu byłem bardzo zadowolony - zostałam dokładnie wypytany o wszystko, Pani Beata doskonale poznała moje preferencje żywieniowe, zarówno te dobre jak i te złe. W tym krótkim czasie pomogła mi ona podreperować moje zdrowie metaboliczne. Od momentu kiedy zacząłem stosować się do zaleceń Pani Beaty, moje wyniki krwi, a przede wszystkim samopoczucie, uległy znacznej poprawie. Przy okazji moja sylwetka również uległa znacznej poprawie. Dieta opracowana przez panią Beatę sprawiła, że udało mi się przejść proces zmiany żywieniowej zupełnie bezboleśnie. Wiem, że zaproponowane przez nią posiłki są zbilansowane i zawierają wszystkie niezbędne mikroelementy. Dieta którą opracowała Pani Beata uwzględnia produkty, które są dostępne w danej porze roku w sklepach lub marketach. Wcześniej zmagałem się z sennością, rozdrażnieniem i zmęczeniem. Obecnie nie odczuwam tych dolegliwości. Zaproponowane przez panią Beatę posiłki są smaczne i proste do przygotowania. Zdecydowałem się na metodę małych kroków w redukcji wagi. Rekomenduję Panią Beatę Feldman, również jako dietoterapeutę. W moim przypadku sprawdziła się zaproponowana metoda „skali głodu” oraz wspólne omówienie plusów i minusów stosowanej diety. Cenię sobie profesjonalne i indywidualne podejście, które charakteryzują właśnie Panią Beatę.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent
Feb. 12, 2019, 8:18 a.m.
Dietetyk z prawdziwego zdarzenia! Przemiła, empatyczna a do tego bardzo kompetentna Pani Dietetyk. Słucha a to najważniejsze, wspiera i indywidualnie podchodzi do klienta. Ogromna wiedza i doświadczenie, dietetyka kliniczna to jednak szerszy zakres i większe m możliwości uzyskania pomocy. W problemach związanych z chorobami autoimmunologicznymi np. Hashimoto, Insulinooporność też otrzymałam od Pani Beaty ogromne wsparcie. Polecam z całego serca!
Ocena:
5.0 / 5