Nadzieja Szukała
Dietetyk Poznań
Specjalizacja
O mnie
Jestem absolwentką Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracę dyplomową pisałam na temat otyłości. Jestem również absolwentką stacjonarnych studiów o specjalności dietetyka oraz gastronomia (obszar kształcenia: nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej) na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Tytuł licencjata i magistra uzyskałam pisząc pracę na temat preferencji pokarmowych w Zakładzie Żywności i Żywienia. Prócz tego ukończyłam liczne kursy z tematyki żywienia osób starszych, kobiet w ciąży, żywienia dzieci i młodzieży. Praktyki zawodowe odbyte w jednym z poznańskich domów pomocy społecznej przyniosły mi doświadczenie w pracy z osobami starszymi cierpiącymi na różne schorzenia. Na co dzień, poza pracą we własnym gabinecie dietetycznym, prowadzę szkolenia z dietetyki, warsztaty ze zdrowego żywienia, rozpisuję diety dla cateringów dietetycznych, piszę artykuły na temat racjonalnego odżywiania się, a także pracuję w gabinecie alergologicznym, co pozwala mi zgłębiać temat alergii pokarmowych.
Gabinet
Adres
ul. H. Sienkiewicza 22b/2, Poznań
Specjalizacje
Moją pasją jest zdrowe odżywianie i promowanie diet dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dlatego oferta gabinetu skierowana jest do osób w każdym wieku i z rozmaitymi problemami zdrowotnymi.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Uniwersytet Medyczny
31 01 2015
31.1
2015
31 01 2015
Uniwersytet Medyczny
Cennik
Pierwsza wizyta
80.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
110.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
160.00 PLN
Wizyta kontrolna
40.00 PLN
Analiza składu ciała
35.00 PLN
Dieta dla pary
240.00 PLN
Pacjent A.
Jan. 17, 2019, 12:26 p.m.
Z usług Pani dietetyk korzystam już kilka miesięcy, usługa to także złe nazewnictwo, Pani dietetyk jest ciepła, zawsze służy dobrą radą, jeżeli ma się wątpliwości pozwala zasypywać się mailami i smsami - to się nazywa wsparcie o każdej porze dnia i nocy ;) polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Maria
Jan. 18, 2019, 9:43 a.m.
Trochę obawiałam się skorzystać z pomocy dietetyka i ciągle to odkładałam, ale okazało się, że trafiłam znakomicie. Pani dietetyk potrafi słuchać i ma wspaniałe wyczucie. Dieta, którą mi ułożyła sprawdza się doskonale i po dwóch tygodniach widać znaczące efekty. Skonsultowałam z Panią Nadzieją także moje problemy alergiczne, co bardzo pomogło. Jestem niezmiernie wdzięczna i zamierzam korzystać z tej opieki regularnie. Polecam szczerze.
Ocena:
5.0 / 5