Aleksandra Adamska
Dietetyk kliniczny Radom
Specjalizacja
O mnie
Witam serdecznie. Nazywam się Aleksandra Adamska i jestem dyplomowanym dietetykiem. Chciałabym pokazać wszystkim, że na diecie można jeść smacznie, nie trzeba rezygnować z ulubionych produktów czy potraw. Często dieta kojarzona jest wyłącznie z zakazami i ograniczeniami, a wcale nie musi tak być. Aby uzyskać więcej szczegółów zapraszam na stronę : www.poradnia-dietetyczna-adamska-natalia-ola.pl
Gabinet
Adres
Stanisława Zbrowskiego 14 26-610 Radom, Radom
Aleksandra Adamska
Dietetyk kliniczny Radom
Odchudzanie
Choroby autoimmunologiczne
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Moją misją jest udowodnić że na diecie można jeść smacznie, czuć się świetnie, mieć mnóstwo energii i nie odczuwać głodu.
Cennik
Pierwsza wizyta
200.00 PLN
Analiza składu ciała
60.00 PLN
Wizyta kontrolna
100.00 PLN
Pacjent Mariusz
April 8, 2022, 1:08 p.m.
Korzystałem przez kilka miesięcy z usług Pani Aleksandry i to co mogę powiedzieć to na pewno że jest bardzo miłą osobą. Ale więcej pozytywnych rzeczy raczej trudno mi będzie znaleźć. Dieta była raczej nie dopasowana mimo przeprowadzonego wcześniej wywiadu żywieniowego, to co dostałem od Pani Aleksandry wyglądało bardziej jak kopiuj/wklej z Internetu. Pojawiały się w diecie produkty o które prosiłem aby ich nie było, jak również czas przygotowania posiłków był o wiele za długi jak na mój tryb pracy spedytora lotniczego. Wprowadziłem sporą aktywność, zapisałem się na basen i siłownie,trzymałem godzin posiłków i ograniczylem zycie towarzyskie w tym stosowanie jakichkolwiek używek a mimo to waga spadła przez te kilka miesięcy tylko o 2 kilo. no a kontakt 24 godziny na dobe o którym jest mowa na stronie to chyba jakieś nieporozumienie, bo wielokrotnie nie mogłem się niestety dodzwonić nawet w godzinach kiedy wszyscy ludzie pracują. Cóż stawiam połowe gwiazdek ale było by na pewno więcej gdyby efekty diety były lepsze.
Ocena:
2.5 / 5