Remigiusz Pliszczynski
Psychodietetyk Stargard
Specjalizacja
O mnie
Jestem fascynatem wszelkiego rodzaju sportów oraz zdrowego trybu życia, osobą która pomaga ludziom w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki. Indywidualnie dopasowuje program ćwiczeń oraz dobieram odpowiednią dietę dla swojego klienta uwzględniając jego warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter. Posiadam rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat zdrowia i budowy ludzkiego ciała. W pakiecie specjalnym oferuje swoim klientom, jednorazowe zakupy odpowiednich artykulów spożywczych, 12 treningów personlanych w miesiącu, oraz jadłospis na czas trwania oferty.
Gabinet
Adres
Stargard
Specjalizacje
Trener Personalny, Instruktor dietetyki i Suplementacji , Psychodietetyk
Certyfikaty
Cennik
Pakiet specjalny
800.00 PLN
Zakupy z dietetykiem
100.00 PLN
Konsultacja online
100.00 PLN
Pacjent
April 2, 2019, 6:18 p.m.
Z czystym sumieniem chciałabym polecić p. Remigiusza w doborze diety , ćwiczeń itp. Korzystałam z wielu diet trenerów personalnych i dietetyków , ale dopiero z p. Remigiuszem udało mi się zrzucić kg !! Dieta naprawdę bardzo smaczna i widać duze efekty ! Podejście do podopiecznych bardzo profesjonalne ! Justyna
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Łucja
April 16, 2019, 4:18 p.m.
Współpraca z p.Remigiuszem na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy zarówno w zakresie diety jak i treningu oraz suplementacji. Obecnie 90% dietetyków nastawiona jest na pomoc w odchudzaniu, niewielu jednak potrafi właściwie pomóc osobom których celem jest poprawa definicji sylwetki przy schorzeniach jelit. Przy niewielu produktach które mogę spożywać otrzymałam smaczną i sycącą dietę oraz niezbędne wskazówki. Efekty widoczne bardzo szybko, samopoczucie na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście i godna podziwu wiedza.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent
April 11, 2019, 2:28 p.m.
Wiedza pana Remigiusza dotycząca metod i rodzajów treningu, diety oraz suplementacji jest niesamowita. Spotykając takich ludzi uświadamiamy sobie, że naprawdę dużo jeszcze nie wiemy. Do tego widoczna pasja i nieszablonowe podejście do tematu. Polecam bardzo!
Ocena:
5.0 / 5