Agnieszka Joniec
Specjalista ds. żywienia Tomaszów Lubelski
Specjalizacja
O mnie
Naszą poradnię żywieniowo-dietetyczną prowadzi mgr Agnieszka Joniec – specjalista ds. dietetyki i planowania żywienia. To absolwentka dietetyki i planowania żywienia Wydziału Nauk Społecznych i Nauk Medycznych Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie. Chętnie uczestniczy w kursach i szkoleniach pogłębiających wiedzę. Ukończyła roczną certyfikowaną Akademię Dietetyka oraz kurs dietetyki w kosmetologii. Brała udział w szkoleniach: "Wege pacjent - korzyści i zagrożenia", "Dieta bezglutenowa bez wymówek - jak nie przeoczyć celiakii oraz jak zapewnić pacjentom zdrowie na długie lata?", „Anemia u sportowców - rzeczywisty problem?”, "Problemy żywieniowe seniorów i interakcje leków z żywnością", "Płodność, żywienie kobiet w ciąży i karmiących - fakty i mity", "Pacjent z insulinoopornością w gabinecie dietetyka", "Praktyczne zalecenia żywieniowe w chorobach tarczycy", "Zespół jelita drażliwego - diagnostyka i dietoterapia", "Immunożywienie osób aktywnych fizycznie" oraz "Diagnostyka w chorobie Hashimoto". Jest także instruktorem dietetyki i suplementacji oraz instruktorem sportu o specjalności karate kyokushin. Doświadczenie zdobywała w placówkach sportowych, prywatnych i oświatowych. Dodatkowo udziela się jako doradca żywieniowy Tomaszowskiego Klubu Kyokushin Karate. W Poradni żywieniowo-dietetycznej ELIKSIR spotka Państwa indywidualne podejście, profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny i zaawansowany sprzęt pomiarowo-diagnostyczny a proponowane przez nas jadłospisy będą nie tylko odpowiednio zbilansowane, ale też smaczne! :) Zaprezentowane poniżej specjalizacje są przez nas najczęściej obsługiwane, ale zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane współpracą. Szczegółowy opis oferty wraz z cennikiem, plan konsultacji wstępnej i plan konsultacji kontrolnej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.laboratoriumeliksir.pl a wszelkich informacji dodatkowych udzielamy pod numerem telefonu 725 490 980, mailowo: laboratorium.eliksir@gmail.com oraz Facebook: www.facebook.com/dietetyk.tomaszowlubelski
Gabinet
Adres
Lwowska 80/4, Tomaszów Lubelski
Specjalizacje
Oferujemy indywidualne usługi w zakresie: planowania żywienia, poradnictwa żywieniowego oraz planów dietetycznych. Wykonujemy także profesjonalną analizę składu ciała. Zapraszamy do rejestracji!
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie
Dietetyka i planowanie żywienia - trzysemestralne studia podyplomowe.
13 02 2016
13.2
2016
13 02 2016
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie
Dietetyka i planowanie żywienia - trzysemestralne studia podyplomowe.
Cennik
Pierwsza wizyta
60.00 PLN
Wizyta kontrolna
40.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
70.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
110.00 PLN
Analiza składu ciała
25.00 PLN
Zakupy z dietetykiem
100.00 PLN
Wizyta kontrolna z 7-dniowym jadłospisem
100.00 PLN
Wizyta kontrolna z 14-dniowym jadłospisem
130.00 PLN
Konsultacja online
50.00 PLN
Dieta dla pary
165.00 PLN
Pacjent Maksymilian
Oct. 27, 2017, 10:06 a.m.
Fachowa porada, bardzo szczegółowa rozmowa i analiza problemów żywieniowych, zainteresowanie i życzliwość. Ważne: przepisy podane przez panią Agnieszkę są bardzo smaczne. Polecam!
Ocena:
5.0 / 5