Jakub Kosiński
Dietetyk Warszawa
Specjalizacja
O mnie
Jakub to dietetyk kliniczny i sportowy. Trener personalny i fitness. Specjalista od profilaktyki zdrowotnej. W wolnych chwilach rozwija swoją wiedzę na konferencjach, szkoleniach w zakresie żywienia i aktywności fizycznej. Sam bardzo często startuje w biegach OCR, gdzie zmęczenie, pot i błoto to codzienność. W wielu miastach prowadzi autorskie ćwiczenia fitness. Zawsze uśmiechnięty i pełny energii. Edukacja żywieniowa i indywidualne podejście do pacjenta jest szczególnie istotne w naszej pracy. W oparciu o zlecone badania, dokumentację medyczną, wywiad żywieniowy, dziennik diety, analizę składu ciała, pomożemy odzyskać Twoje zdrowie! Przybliżymy Cię do osiągnięcia pożądanych celów sylwetkowych! Potrzebujesz byśmy stworzyli dla Ciebie dietę czy plan treningowy? Skontaktuj się z nami i dowiedz się jakie to proste. Współpracujemy na systemie Kcalmar.pro by ułatwić Ci kontrolowanie swojej diety. Program żywieniowy zostanie dopasowany bezpośrednio do Ciebie. Serdecznie zapraszam do współpracy.
Gabinet
Adres
Sokratesa 11b, Warszawa
Jakub Kosiński
Dietetyk Warszawa
Sport
Odchudzanie
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Jakub Kosiński - absolwent dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, trener Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Z chęcią pomogę Ci jak nauczyć się żyć zdrowo!
Pacjent Julia
March 20, 2017, 6:53 p.m.
Serdecznie polecam Pana Jakuba, jest to świetny specjalista o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Przy tym jest to bardzo ciepła, otwarta i komunikatywna osoba :) Wizyty odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, a opracowana dieta przynosi widoczne efekty. Diety są przygotowywane indywidualnie dla pacjenta w zależności od jego potrzeb, przepisy są bardzo smaczne i przy tym urozmaicone. Gorąco polecam!!!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Edyta
March 26, 2017, 1:30 p.m.
Pan Jakub pomógł mi prowadzić zdrowy, regularny sposób żywienia. Wyeliminować słodycze od których byłam bardzo uzależniona. Jest to osoba, która swojego pacjenta traktuje bardzo wyjątkowo. Nie tylko potrafi go słuchać, zrozumieć ale również dopingować. Moja dieta nie była ustalona żeby schudnąć, tylko żeby zdrowo i regularnie się odżywiać. Uświadomiłam to sobie po 2 latach używania suplementów i przetworzonej żywności w swoim menu. Polecam wszystkim tego dietetyka, bo to bardzo dobry terapeuta dla uzależnionych od słodyczy.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Katarzyna
March 28, 2017, 7:02 a.m.
Moja przygoda z Kubą zaczęła się w lipcu 2016 roku i myślę że będzie trwać i trwać… Najpierw zachwycił mnie swoimi planami treningowymi TABATY, później dietą dostosowaną indywidualnie do moich potrzeb (jadłospis ułożony tylko i wyłącznie dla mnie, z uwzględnieniem tego co ja lubię jeść ). Zmienił całkowicie moje podejście do jedzenia. Żywność, żywienie, zdrowe odżywianie, stały się moim hobby. Kuba to młody ale bardzo ambitny człowiek. Cały czas poszukuję nowinek ze świata dietetyki, rozwijam swoje umiejętności, szkoli się , wyjeżdża na konferencje, bo w dietetyce tak jak w innych dziedzinach wszystko ciągle idzie do przodu. I Kuba właśnie taki jest … Ciągle idzie do przodu… Świetny TRENER, świetny DIETETYK oraz świetny CZŁOWIEK…
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Małgorzata
April 8, 2017, 5:16 p.m.
Do Pana Jakuba trafilam w lipcu 2016 roku, z polecenia mojej kolezanki. Kilkakrotnie podejmowalam proby odchudzania sie roznymi sposobami, niestety bezskutecznie (efekt jo-jo). Po konsultacji z Panem Jakubem nabralam wiary w siebie, schudlam od tego momentu ponad 20kg. Czuje sie swietnie, jestem usmiechnieta, ciesze sie, ze Pan Jakub ustala dla mnie posilki zwracajac uwage na moje potrzeby zywieniowe i moj harmonogram pracy. Goraco polecam tego dietetyka wszystkim ktorzy zwatpili ze MOZNA!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Iryna
June 9, 2017, 7:34 p.m.
Pan Jakub jest bardzo dobrym specjalista. Ułożona dieta jest różnorodna i działa rewalacyjnie. Podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj