Marcin Rybak
Trener personalny Warszawa
Specjalizacja
O mnie
Mam na imię Marcin. Jestem licencjonowanym Trenerem Personalnym z kilkuletnim doświadczeniem, przez ten czas miałem możliwość współpracy z różnymi ludźmi dzięki temu jestem w stanie każdej z osób pomóc indywidualnie. Sport oraz zdrowe odżywianie to moja pasja połączona z pracą zawodową. W związku z dużym zainteresowaniem personalnymi treningami i odpowiednio przygotowanym jadłospisem zdecydowałem się na aplikacje KCALMAR.PRO która ułatwi mi prace i skróci czas oczekiwania na indywidualny plan dietetyczny. WARUNKI WSPÓŁPRACY; Zaakceptuj zaproszenie Pobierz aplikacje na swój telefon Wypełnij Ankietę . Miesięczny abonament już od 79,99zł Po zaksięgowaniu przelewu na rachunku bankowym zostanie odblokowany dostęp do korzystania z aplikacji. Nr. konta: 93 1140 2004 0000 3602 7717 1045 mBank Pozdrawiam Marcin Rybak
Gabinet
Adres
Warszawa
Specjalizacje
Licencjonowany Trener Personalny oraz Dietetyk
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Miesięczna współpraca ON-LINE
100.00 PLN
Konsultacja online
49.99 PLN
Analiza składu ciała
19.99 PLN
Pakiet specjalny
99.99 PLN
Pierwsza wizyta
79.99 PLN
Pacjent Tomasz
Feb. 9, 2018, 7:13 p.m.
Marcin przygotował jadłospis z wielką precyzją na podstawie ankiety i dodatkowych sugestii z mojej strony. Dania są zróżnicowane, smaczne, zdrowe i pożywne. I co jest dla mnie ważne, nie wymagają dużej ilości czasu na przygotowanie, a dają motywację, dyscyplinują do zdrowego stylu życia. Czuć, że to jest pasja Marcina. Gorąco polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Malwina
March 1, 2018, 4:28 p.m.
Dietetyk naprawdę godny polecenia .ldealnie dopasuje dietę do twoich potrzeb, a co najważniejsze robi to z pasją i zaangażowaniem. Zawsze smacznie i skutecznie.Pełen profesjonalizm.Bardzo szczerze polecam wszystkim .😀😄
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Izabela
March 1, 2018, 4:29 p.m.
Ułożone menu przynosi efekty i kilogramy spadają:) Zaproponowane potrawy są bardzo smaczne i szybkie w przygotowaniu. Marcin tez zawsze służy dobrą radą i pomoca, a także jest otwarty na wszelkie zmiany w jadłospisie według naszych upodobań.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Iga
March 2, 2018, 9:31 a.m.
Zdecydowanie dietetyk godny polecenia. Dieta dopasowana do indywidualnych potrzeb, a wręcz szyta na miarę. Super pomysł z ankietą. Jedzenie smaczne, zróżnicowane i szybkie w przyrządzaniu. Aplikacja łatwa i przyjemna w obsłudze. Pełen profesjonalizm i wsparcie Marcina. Szczerze POLECAM!
Ocena:
5.0 / 5