Marcin Rybak
Trener personalny Warszawa
Specjalizacja
O mnie
Mam na imię Marcin. Jestem licencjonowanym Trenerem Personalnym z kilkuletnim doświadczeniem, przez ten czas miałem możliwość współpracy z różnymi ludźmi dzięki temu jestem w stanie każdej z osób pomóc indywidualnie. Sport oraz zdrowe odżywianie to moja pasja połączona z pracą zawodową. W związku z dużym zainteresowaniem personalnymi treningami i odpowiednio przygotowanym jadłospisem zdecydowałem się na aplikacje KCALMAR.PRO która ułatwi mi prace i skróci czas oczekiwania na indywidualny plan dietetyczny. WARUNKI WSPÓŁPRACY; Zaakceptuj zaproszenie Pobierz aplikacje na swój telefon Wypełnij Ankietę . Miesięczny abonament już od 79,99zł Po zaksięgowaniu przelewu na rachunku bankowym zostanie odblokowany dostęp do korzystania z aplikacji. Nr. konta: 93 1140 2004 0000 3602 7717 1045 mBank Pozdrawiam Marcin Rybak
Gabinet
Adres
Warszawa
Specjalizacje
Licencjonowany Trener Personalny oraz Dietetyk
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Analiza składu ciała
19.99 PLN
Pakiet specjalny
99.99 PLN
Pierwsza wizyta
79.99 PLN
Konsultacja online
49.99 PLN
Miesięczna współpraca ON-LINE
100.00 PLN
Pacjent Tomasz
Feb. 9, 2018, 7:13 p.m.
Marcin przygotował jadłospis z wielką precyzją na podstawie ankiety i dodatkowych sugestii z mojej strony. Dania są zróżnicowane, smaczne, zdrowe i pożywne. I co jest dla mnie ważne, nie wymagają dużej ilości czasu na przygotowanie, a dają motywację, dyscyplinują do zdrowego stylu życia. Czuć, że to jest pasja Marcina. Gorąco polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Malwina
March 1, 2018, 4:28 p.m.
Dietetyk naprawdę godny polecenia .ldealnie dopasuje dietę do twoich potrzeb, a co najważniejsze robi to z pasją i zaangażowaniem. Zawsze smacznie i skutecznie.Pełen profesjonalizm.Bardzo szczerze polecam wszystkim .😀😄
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Izabela
March 1, 2018, 4:29 p.m.
Ułożone menu przynosi efekty i kilogramy spadają:) Zaproponowane potrawy są bardzo smaczne i szybkie w przygotowaniu. Marcin tez zawsze służy dobrą radą i pomoca, a także jest otwarty na wszelkie zmiany w jadłospisie według naszych upodobań.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Iga
March 2, 2018, 9:31 a.m.
Zdecydowanie dietetyk godny polecenia. Dieta dopasowana do indywidualnych potrzeb, a wręcz szyta na miarę. Super pomysł z ankietą. Jedzenie smaczne, zróżnicowane i szybkie w przyrządzaniu. Aplikacja łatwa i przyjemna w obsłudze. Pełen profesjonalizm i wsparcie Marcina. Szczerze POLECAM!
Ocena:
5.0 / 5