Dawid Galle
Specjalista ds. żywienia Wrocław
Specjalizacja
O mnie
Na co dzień jestem zawodnikiem zespołu WKS Śląsk Wrocław ( I liga centralna ). Kilka lat temu do pasji piłki ręcznej dołączyła dietetyka człowieka/sportowca. Właśnie teraz postanowiłem podzielić się zdobytą już wiedzą. Ukończone szkolenia pomagają mi przekazywać ją moim podopiecznym. Nauczę Cię zdrowego odżywiania i pomogę Ci poprawić wygląd twojej sylwetki. Do każdego pacjenta mam indywidualne podejście, dietę dopasowuję pod twoje preferencje. To wszystko bez gotowców, marnowania jedzenia. Otrzymujesz dietę, która jest łatwa w utrzymaniu - pełen profesjonalizm. Pamiętaj, że twoje zdrowie jest ważniejsze niż bycie modnym ( fit ) ! Ze mną nie odczujesz, że jesteś na diecie.
Gabinet
Adres
Wrocław
Specjalizacje
Food is reason - Learning to eat healthy
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
AWF Wrocław
Studia II stopnia Sport ( magister )
15 06 2023
15.6
2023
15 06 2023
AWF Wrocław
Studia II stopnia Sport ( magister )
AWF Wrocław
Studia I stopnia Wychowanie - Fizyczne ( licencjat )
29 09 2020
29.9
2020
29 09 2020
AWF Wrocław
Studia I stopnia Wychowanie - Fizyczne ( licencjat )
Certyfikaty
Cennik
Jadłospis 7-dniowy
50.00 PLN
Miesięczna współpraca ON-LINE
150.00 PLN
3-miesięczna współpraca ON-LINE
400.00 PLN
6-miesięczna współpraca ON-LINE
850.00 PLN
Dieta dla pary
250.00 PLN
Pacjent Aleksandra
Dec. 5, 2021, 8:24 p.m.
Bardzo polecam! Profesjonalne oraz bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Waga leci w dół, a brzuszek pełen pysznych i przede wszystkim szybkich, mało wymagających posiłków. Jeśli się zastanawiasz nad współpraca z Dawidem to po prostu się z nim skontaktuj, a on rozwieje wszystkie Twoje dotychczasowe wątpliwości i pomoże w zrobieniu formy życia! :)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Eliza
Dec. 8, 2021, 2:22 p.m.
Świetny dietetyk, który dopasowuje posiłki pod każdego indywidualnie. Dzięki temu jemy z mężem dalej to, co lubimy, ale w lekko odchudzonych wersjach. Waga i centymetry lecą w dół. Nie ma uczucia głodu, a za to utrzymuje się poczucie lekkości dzięki doskonałym jadłospisom. Urozmaicone przepisy oraz świetny kontakt z dietetykiem sprawiają, że pierwszy raz w życiu dieta jest przyjemna i nie mamy nawet ochoty podjadać pomiędzy posiłkami. Szczerze wszystkim polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Marzena
Jan. 7, 2022, 4:59 p.m.
Poprosiłam Dawida aby ułożył mi dietę myślę, że dla niego było to większe wyzwanie niż dla mnie gdyż jest moimi synem nie mogłam już poprostu patrzeć na siebie gdyż waga moja rosła ja źle się czułam sapałam wchodząc po schodach. Dawid ułożył mi dietę pierwsze posiłki jakie zrobiłam były tak duże że moj mąż i moja mama śmiali się że to chyba oni są diecie ale stosowałam się do zaleceń jedząc i nie poddając się po tygodniu z wagi początkowej 92.8 spadłam na 89 powiedziałam super jednak to działa dostałam skrzydeł zaczęłam wszystkie produkty ważyć stosować się do diety. Przychodziły jednak momenty załamania gdy moi domownicy jeśli ziemniaki z sosem pieczeniowym a ja inne produkty Dawid jednak nie nalegał nie oceniał mnie tłumaczył mi tylko że to dla mojego zdrowia nie tyle dla mody ale dla zdrowia i tak nie poddając się zgubiłam 17 kg od lipca do grudnia 2021 jestem przeszczęśliwa zdrowa gdyż robiłam badania nie mam cholesterolu mam dobrą hemoglobinę chce zaznaczyć że choruje na tarczycę przy której myślałam że jest ciężko schudnąć bo stosowałam rożne diety wcześniej i chce z całego serca podziękować Dawidowi i polecić wszystkim którzy chcą zadbać o swoje zdrowie naprawdę współpraca z Dawidem to czysta przyjemność i profesjonalnie podejście dziękuję synek💪❤️🥰
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Małgorzata
March 3, 2022, 7:20 a.m.
Najlepszy dietetyk!! Do tej pory dieta kojarzyła mi się z głodówką, dużymi wyrzeczeniami i rezygnacją z ulubionych produktów ...nic bardziej mylnego.Dawid pokazał mi ,że dieta może być przyjemna ,bardzo smaczna i niedroga .Dostosował przepisy pod moje upodobania i zasobność portfela , szybko reagował w sytuacjach kryzysowych .🙂Kiedy coś mi nie smakowało bez problemu to zmieniał.Jestem mu bardzo wdzięczna ponieważ pokazał mi ,że zdrowe jedzenie może być niezwykle smaczne 🙂 Jego podejście do klienta ,i niezwykłe zaangażowanie sprawiły, że znów dobrze się czuje w swoim ciele .Kilogramy poleciały w dół ,a ja mogę się cieszyć smukłą sylwetką 😉 Polecam !!!!!😉
Ocena:
5.0 / 5