Joanna Korbela
Dietetyk Wrocław
Specjalizacja
O mnie
Witaj! Jest mi bardzo miło, że chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej. Otóż, jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Moją specjalizacją jest żywienie kliniczne człowieka. Podczas swojego pobytu na Śląsku odbyłam kilkuletnie praktyki w różnych placówkach; gabinetach dietetycznych oraz szpitalach. Zajmuję się między innymi dietoterapią chorób (otyłością, cukrzycą, chorobami układu sercowo-naczyniowego, chorobami tarczycy, nowotworami, chorobami neurologicznymi, zaburzeniami odżywiania, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi) oraz układaniem planów żywieniowych dla osób zdrowych, które potrzebują pozbyć się kilku zbędnych kilogramów lub wręcz przeciwnie – zbudować piękną muskulaturę ciała. Poza tym zajmuję się diet-coachingiem, daję wsparcie psychiczne i motywację moim pacjentom do działania, pomagam im osiągnąć upragniony cel. Stale kształcę się na różnych polach dietetyki, staram się być maksymalnie elastyczna. Uczęszczam na kursy do najlepszych specjalistów z dziedziny żywienia człowieka poszerzając swoje horyzonty. Prywatnie poza propagowaniem zdrowego stylu życia, chętnie wskakuję w ulubione dresy i ruszam na podbój kuchni! Uwielbiam eksperymentować, jeśli mam tylko możliwość to próbuję nowych smaków. Wyszukuję przepisy czerpiąc z kultur Wschodu, a potem wplatam je starannie w menu. W wolnych chwilach zaczytuję się w psychologicznej prasie, ponieważ uważam że wszystko zaczyna się w naszej głowie. I warto czasem zatrzymać się, zastanowić czy nie działamy zbyt automatycznie, czy aby na pewno kolejna pyszna czekoladka jest w danej chwili nam potrzebna. Uwielbiam również ruch! Każde najmniejsze ćwiczenie, nawet zwykły spacer z psem dodaje mi energii do dalszego działania. Moim ulubionym sportem jest pływanie. W wodzie czy też pod wodą czuję zarówno harmonię, spokój jak i siłę, która daje mi kopa i pozwala przepłynąć kolejne kilkaset metrów. Osobiście uważam, że każdy z nas jest wyjątkowy w swoim rodzaju i nie należy się z nikim porównywać. Zawsze znajdzie się ktoś chudszy czy grubszy od nas. Dlatego do każdego mojego pacjenta podchodzę indywidualnie, ponieważ nie ma jednej dobrej diety dla wszystkich. Jeśli masz chęć podjęcia walki o swoje zdrowie, sylwetkę i wspaniałe samopoczucie to zachęcam Cię do umówienia się ze mną na pierwszą wizytę. Nie odkładaj swojego zdrowia na później, zadbaj o nie już dzisiaj!
Gabinet
Adres
Kosynierów Gdyńskich 59, Wrocław
Joanna Korbela
Dietetyk Wrocław
Sport
Odchudzanie
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Jetem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, a moją specjalizacją jest żywienie kliniczne. Prowadzę dwa gabinety - we Wrocławiu oraz w Dzierżoniowie.
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Pierwsza wizyta
100.00 PLN
Pacjent Sylwia
June 25, 2017, 8 a.m.
Zdecydowanie najlepszy człowiek do tej pracy. Nikt mnie tak nie zmotywował do zmiany nawyków żywieniowych. Zdecydowanie wie, co robi i pomaga wcielać plany w życie :) 6kg w dół póki co :) Polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Wojciech
June 25, 2017, 7:23 a.m.
Bardzo kompetentna i rzetelna Pani dietetyk. Do Pani Asi trafiłem w celu, jak mi się wydawało zrzucenia nadprogramowych kilogramów. Po krótkim wywiadzie, wspólnie ustaliliśmy że moim celem jest jednak rekompozycja sylwetki. Generalnie chodzi o to że w tym samym czasie zależało mi na zrzuceniu tkanki tłuszczowej i zbudowaniu mięśni. Jest to bardzo trudne ale z pomocą Pani Asi poszło jak po maśle. Do dzisiaj korzystam z jej pomocy, zawsze podsunie jakiś ciekawy przepis i zmotywuje do dalszego wysiłku. Szczerze wam polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Aleksandra
June 25, 2017, 7:28 a.m.
Szczerze polecam! Dzięki pani Joannie zgubiłam już 16kg, a nie była to dla mnie łatwa przygoda bo choruję na hashimoto i na początku odchudzanie szło mi bardzo wolno, ale dzięki wsparciu pani Joanny dałam radę! Zostały mi jeszcze 3 kg do końca i będzie bosko! :) Smaczne i niewymagające dużo czasu przepisy.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Marcin Włudarc…
June 27, 2017, 8:29 a.m.
Bardzo sympatycznie,miło i kompetentnie! smaczny jadłospis oraz efekty gwarantowane. Bez wątpliwości polecam jako bardzo dobrego specjalistę w swojej dziedzinie!
Ocena:
5.0 / 5