Milena Bator
Dietetyk Wrocław
Specjalizacja
O mnie
Masz dosyć ciągłego bycia na diecie? Nudzą Cię monotonne, mało urozmaicone posiłki? Odezwij się do mnie! Pokażę Ci, że dieta to styl życia, który może być naprawdę przyjemny! Moje diety są maksymalnie dopasowane do preferencji pacjenta, uwzględniając jego jednostki chorobowe i styl życia. Ze mną nauczysz się gotować zdrowo i smacznie, nie rezygnując z przyjemności. Dzięki temu wprowadzone nawyki zostaną z Tobą na zawsze :) Moją pasją są ludzie i pomoc im, dlatego możesz być pewna/y, że wysłucham wszystkich Twoich próśb i razem dotrzemy do upragnionego celu :) Masz pytania? Napisz do mnie na mbator.dietetyk@gmail.com, z chęcią rozwieję wszelkie wątpliwości :)
Gabinet
Adres
Wrocław
Specjalizacje
Dietetyk zarówno z pasji, jak i wykształcenia. Ciągle poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w różnych szkoleniach. Główne obszary moich zainteresowań to:
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu
Magister inżynier Żywienia Człowieka i Dietetyki
12 07 2021
12.7
2021
12 07 2021
Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu
Magister inżynier Żywienia Człowieka i Dietetyki
Cennik
Pierwsza wizyta
99.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
149.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
249.00 PLN
Miesięczna współpraca ON-LINE
249.00 PLN
Pacjent Weronika
Jan. 23, 2023, 10:32 a.m.
Po miesięcznej współpracy mogę powiedzieć, że jadłospis, który powinien być ułożony pode mnie i być przyjemnością taki nie był. Miłośnicy kanapek w ilościach hurtowych mogliby się zakochać w jadłospisie, ale nie Ja. Po przekazaniu informacji, co lubię jeść praktycznie 1 danie było zgodne z tym, co preferowałam. Dietetyk miał problem z ułożeniem jadłospisu bez dań słodkich. Było to dla niego ciężkie. Zapisując się do dietetyk warto podkreślić, że oczekuje rozpiski ile gram mięsa i warzyw chcemy w diecie! 😅 Na koniec po wymownych mailach między pacjentem a dietetykiem zakończyłam współpracę, bo można by było czepiać się w nieskończoność do każdego słówka. Podsumowując, w zdrowej diecie znajdzie się miejsce na wszystko. W tym przypadku bardziej byłam problemem ;)
Ocena:
0.5 / 5