Michał Ziemnicki
Dietetyk sportowy Zielona Góra
Specjalizacja
O mnie
Cześć! Nazywam się Michał Ziemnicki. Jestem absolwentem Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Żywienie Człowieka i Dietoterapia. Uzyskując tytuł inżyniera stałem się pełnoprawnym dietetykiem, który dodatkowo posiada wiedzę technologiczną. W wolnych chwilach rozwijam swoją wiedzę na warsztatach, szkoleniach w zakresie żywienia i aktywności fizycznej. Od kilku lat jestem mocno związany ze „światem” treningu siłowego. Obecnie jestem zarówno zawodnikiem i dietetykiem sekcji trójbojowej ,,Powerlifting Zielona Góra" 🐗. Chcę Ci pokazać, że zdrowe odżywianie nie musi być nudne, tylko ciekawe i dopasowane konkretnie pod Ciebie, nie musisz rezygnować z ulubionych produktów, po prostu wspólnie zmienimy twoje nawyki żywieniowe. Pomogę Ci w osiągnięciu pożądanej sylwetki, poprawieniu wyników sportowych oraz pomogę wrócić do zdrowia.
Gabinet
Adres
Zielona Góra
Specjalizacje
Cześć! Nazywam się Michał Ziemnicki. Inżynier Żywienia Człowieka i Dietoterapii. W czym mogę pomóc?
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Warsztat nauki
ETYKA I BEZPIECZEŃSTWO A SKUTECZNOŚĆ W ZAWODZIE DIETETYKA
22 04 2021
22.4
2021
22 04 2021
Warsztat nauki
ETYKA I BEZPIECZEŃSTWO A SKUTECZNOŚĆ W ZAWODZIE DIETETYKA
Uniwersytet Zielonogórski
Inżynier Żywienia Człowieka i Dietoterapii
19 03 2021
19.3
2021
19 03 2021
Uniwersytet Zielonogórski
Inżynier Żywienia Człowieka i Dietoterapii
Instytut edukacji żywieniowej
Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów - Poziom Zaawansowany
24 11 2020
24.11
2020
24 11 2020
Instytut edukacji żywieniowej
Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów - Poziom Zaawansowany
Cennik
Pierwsza wizyta
50.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
130.00 PLN
Miesięczna współpraca ON-LINE
250.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
180.00 PLN
Pacjent Agata
Nov. 6, 2023, 7:10 p.m.
Dzięki Michałowi zrozumiałam czym jest insulinooporność i jak sobie z nią radzić. Posiłki są w pełni dostosowane do moich potrzeb, proste, smaczne i nie drogie! Bardzo polecam!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Dominika
July 13, 2021, 1:29 p.m.
Cieszę się że trafiłam właśnie na Michała ^^ ciężko było się samemu zmotywować do pracy, ale z jego pomocą idzie mi coraz lepiej. Myślałam jak pewnie większość, że dieta to katorga i męczenie się, bardzo się myliłam, z takim dietetykiem jakim jest Michał wiem ze mogę dużo a nawet więcej. Polecam Go każdemu jest bardzo miły, wytrwały i ma super podejście do każdego, nawet do takiej marudy jak ja :D
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Marek
July 13, 2021, 7:56 p.m.
Michał przekazywał mi różne ciekawostki dietetyczne, poszerzał moją wiedzę pod względem żywienia. Jestem osobą bardzo upartą, ale się dogadaliśmy, ponieważ zostawił mi śledzie w jadłospisie 😬 współpraca przebiegała i przebiega na super poziomie👍🏻
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Dominika
July 13, 2021, 8:11 p.m.
Dzięki Michałowi zaczęłam znowu wierzyć w siebie oraz w to, że uda mi się zgubić zbędne kilogramy! Zapewnił mi nie tylko dietę w której mogę znaleźć to co lubię, ale też duże wsparcie psychiczne. Na razie jestem na początku mojej drogi z odchudzaniem ale już widzę pierwsze efekty nie tylko fizyczne, ale także psychicznie. Polecam tego Pana !
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Przemysław
July 27, 2021, 9:27 p.m.
Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług Michała Ziemnickiego. Potrafi on idealnie dobrać (zbalansować) dietę. Bardzo dobrze dopasował wszystkie elementy żywnościowe do moich potrzeb jako osoby potrzebującej pomocy w zdrowym odżywianiu. Cały proces został dopasowany do mnie ,nie tylko idealnie po względem finansowym, ale również pod względem czasowym przygotowania posiłków. Dieta działa ,a ja jem to co lubię ;) Szczerze polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Paulina
July 29, 2021, 7:58 a.m.
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Michał jest kompetentny i komunikatywny. Bez problemu potrafi złapać kontakt z klientem. Współpraca nie opiera się tylko na samym wysłaniu diety. Przez cały czas utrzymuje kontakt i wspiera w dążeniu do celu. Przed podjęciem współpracy dostałam szczegółową ankietę do wypełnienia na podstawie której Michał rozpisał dietę odpowiednią dla moich preferencji. Nie tylko uwzględnił produkty które lubię ale wziął pod uwagę również czas jakim dysponuje na przygotowanie posiłków. Dania były zróżnicowanie i odpowiednio zbilansowane. Stosując dietę zauważyłam wzrost siły i energii co znacznie wpłynęło na moje wyniki sportowe. Z czystym sercem polecam Michała jako dietetyka.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Żaneta
Nov. 6, 2023, 1:24 p.m.
Michał miał ciężkie wyzwanie, ponieważ zgłosiłam się do niego z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, jakościowo słabym odżywianiem ale z regularną aktywnością treningową. Ankieta wstępna pozwoliła na dokładne określenie naszych celów, a dieta na ich realizację. Wszystko przebiegło dobrze. Polecam z całego serca
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Mateusz
Nov. 7, 2023, 8:18 p.m.
Mam ogromną przyjemność polecić współpracę z Michałem. Jego podejście do mojego zdrowia i doboru diety jest niezwykle profesjonalne i wyjątkowo indywidualne. Dzięki pomocy jaką otrzymałem od Michała, nie tylko zrozumiałem znaczenie zdrowego odżywiania, ale również poznałem skuteczne strategie, które pomogły mi osiągnąć moje cele żywieniowe. Jego wsparcie i zrozumienie moich potrzeb sprawiły, że proces zmiany nawyków żywieniowych był łatwiejszy i bardziej satysfakcjonujący. Jestem wdzięczny za jego zaangażowanie, wiedzę i troskę, której udziela, co przekłada się na moje lepsze samopoczucie i zdrowszy tryb życia.
Ocena:
5.0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj