ŚNIADANIE DO SZKOŁY INACZEJ – POMYSŁY NA II ŚNIADANIE CZ.1
Data publikacji: Sept. 15, 2015
Autor:
Marzena Lamont
Dietetyk

ŚNIADANIE DO SZKOŁY INACZEJ – POMYSŁY NA II ŚNIADANIE CZ.1

Zaczął się rok szkolny, a wraz z nim powracają II śniadania jedzone w szkole. Zamiast zwyczajnej i mało wartościowej kanapki z serem mamy dla Was 3 MEGA propozycje! Pierwsza propozycja to kanapka dla każdego z Was – szybka w przygotowaniu, łatwa do zabrania i wygodna do zjedzenia! Wypróbuj naszą propozycję bogatą w sycący błonnik, witaminy z grupy B i kwasy omega 3. Druga propozycja to pożywne II śniadanie, które warto przygotować rano w domu i zabrać ze sobą w odpowiednim kubku lub butelce. Jest idealne do spożycia w trakcie krótkich przerw i na pewno zaspokoi Twoje zachcianki na coś słodkiego. Dodatkowo dostarczysz wraz z nim cenne antyoksydanty, a także wapń i potas – niezbędne do prawidłowego rozwoju! Trzecia propozycja sprawdzi się, gdy masz nietolerancję glukozy lub po prostu uwielbiasz sałatki! Przygotuj pożywną sałatkę z brokułem, jajkiem i innymi zdrowymi dodatkami. Taki posiłek może przydać się szczególnie, gdy masz przed sobą długi dzień w szkole. Zawiera pełnowartościowe białko, dbającą o wzrok luteinę i poprawiającą koncentrację lecytynę.

  II śniadanie

Zobacz również inna propozycje na II śniadanie do szkoły: Muffiny jajeczne z warzywami - przepis na drugie śniadanie

Aby uzyskać lepsze efekty - umów się na konsultację dietetyczną
Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Agnieszka Pesta
Specjalizacje:
Odchudzanie
Choroby autoimmunologiczne
Problemy jelitowe
Kcalmar.com zawsze przy Tobie!
Dieta zawsze pod ręką
Wybierając dietę w naszym serwisie, jadłospis, przepisy i listę zakupów będziesz miał zawsze pod ręką dzięki naszej aplikacji Kcalmar – dieta i przepisy!
Łatwe monitorowanie wyników
Notuj zmiany wagi w aplikacji, by poinformować dietetyka o swoich postępach! Odczytuj porady od dietetyka i wskazówki motywacyjne, które pomogą Ci wytrwać w diecie!
Pobierz za darmo!