KOKTAJLE PIĘKNOŚCI
Data publikacji: March 8, 2016
Autor:
Marzena Lamont
Dietetyk

KOKTAJLE PIĘKNOŚCI

Owocowe koktajle możemy także wykonać zimą! Do wyboru żółty, zielony i czerwony. Wszystkie z łatwo dostępnych w tym sezonie produktów. Przetestujcie nasze kolorowe propozycje aby już przygotowywać się na wiosnę, dbając o witaminowe odżywienie swojego organizmu od wewnątrz! Każda z naszych propozycji ma troszkę inne właściwości. Mamy nadzieję, że każda z pań znajdzie coś dla siebie. Nie wątpimy, że i panowie chętnie się skuszą na te kolorowe pyszności!

          

Sama przygotowałam wszystkie przepisy i mogę zapewnić, że są pyszne! Co ważne, są lekkie i zdrowe, a jednocześnie sycące. Który z koktajli najbardziej przypadł Wam do gustu? :)   kcalmar_koktajle_pieeknossci_8      

Zachęcamy również do przeczytania co najlepiej jeść zimą!

Aby uzyskać lepsze efekty - umów się na konsultację dietetyczną
Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Karolina Jachimowicz
Specjalizacje:
Sport
Odchudzanie
Zaburzenia odżywiania
Kcalmar.com zawsze przy Tobie!
Dieta zawsze pod ręką
Wybierając dietę w naszym serwisie, jadłospis, przepisy i listę zakupów będziesz miał zawsze pod ręką dzięki naszej aplikacji Kcalmar – dieta i przepisy!
Łatwe monitorowanie wyników
Notuj zmiany wagi w aplikacji, by poinformować dietetyka o swoich postępach! Odczytuj porady od dietetyka i wskazówki motywacyjne, które pomogą Ci wytrwać w diecie!
Pobierz za darmo!