QUIZ – CZY WIESZ JAK CZYTAĆ ETYKIETY?
Data publikacji: Sept. 12, 2016
Autor:
Marzena Lamont
Dietetyk

QUIZ - CZY WIESZ JAK CZYTAĆ ETYKIETY?

Etykiety wnoszą ważne informacje dla konsumenta o produkcie. Rozsądne zakupy, to takie przy których wybieramy produkty na podstawie analizowanej etykiety. Skład produktów żywnościowych, informacje o alergenach, kraj pochodzenia i wiele innych, znacząco wpływają na to jaką jakość mają produkty lub nawet są to informacje, które wykluczają ich spożywanie przez niektóre osoby  - chorych, alergików, osób z nietolerancją pokarmową, odchudzających się itd.

Jeśli chcesz sprawdzić swoja wiedzę nt. umiejętności czytania etykiety produktu, wypełnij nasz krótki quiz. Nawet jeśli nie odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania, dzięki możliwości zobaczenia poprawnej odpowiedzi, poszerzysz swoją wiedzę o nowe informacje żywieniowe. Powodzenia!

[interaction id="57d2a729ec3cf49f6e968930"]   Przeczytaj również: Zdrowe produkty na liście zakupów
Aby uzyskać lepsze efekty - umów się na konsultację dietetyczną
Inne rekomendowane artykuły
Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Jaroslaw Sypniewski
Specjalizacje:
Sport
Odchudzanie
Kcalmar.com zawsze przy Tobie!
Dieta zawsze pod ręką
Wybierając dietę w naszym serwisie, jadłospis, przepisy i listę zakupów będziesz miał zawsze pod ręką dzięki naszej aplikacji Kcalmar – dieta i przepisy!
Łatwe monitorowanie wyników
Notuj zmiany wagi w aplikacji, by poinformować dietetyka o swoich postępach! Odczytuj porady od dietetyka i wskazówki motywacyjne, które pomogą Ci wytrwać w diecie!
Pobierz za darmo!