QUIZ – MLEKO I PRZETWORY MLECZNE – ILE O NICH WIESZ?
Data publikacji: Sept. 23, 2016
Autor:
Anna Szponar
Dietetyk Lublin
Specjalizacje
Gluten Free
Odchudzanie
Choroby dietozależne

QUIZ - MLEKO I PRZETWORY MLECZNE - ILE O NICH WIESZ?

Mleko i przetwory mleczne to produkty niezwykle powszechne w polskiej diecie. Pamiętamy reklamy propagujące mleko i przetwory mleczne jako zdrowe produkty niezbędne w diecie. Dzisiaj to przekonanie uległo zmianie u wielu Polaków, jednak czy słusznie? Dzisiaj nie będziemy tego weryfikować, jednak by móc to zrobić, niezbędna jest podstawowa wiedza dotycząca mleka i jego produktów. Dlatego zanim zaczniesz głosić swoje zdanie, ważne jest by sprawdzić poziom podstawowej wiedzy na ich temat. Jak myślisz? Czy mleko i przetwory mleczne stanowią dla Ciebie jeszcze zagadkę? Przekonaj się i daj nam znać w komentarzu o wynikach quizu.

  [interaction id="57c99ae7ec3cf49f6e38ad35"]
Aby uzyskać lepsze efekty - umów się na konsultację dietetyczną
Inne rekomendowane artykuły
Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Anna Szponar
Specjalizacje:
Gluten Free
Odchudzanie
Choroby dietozależne
Kcalmar.com zawsze przy Tobie!
Dieta zawsze pod ręką
Wybierając dietę w naszym serwisie, jadłospis, przepisy i listę zakupów będziesz miał zawsze pod ręką dzięki naszej aplikacji Kcalmar – dieta i przepisy!
Łatwe monitorowanie wyników
Notuj zmiany wagi w aplikacji, by poinformować dietetyka o swoich postępach! Odczytuj porady od dietetyka i wskazówki motywacyjne, które pomogą Ci wytrwać w diecie!
Pobierz za darmo!