ŚNIADANIE DO SZKOŁY INACZEJ – POMYSŁY NA II ŚNIADANIE CZ.2
Data publikacji: Sept. 20, 2015
Autor:
Marzena Lamont
Dietetyk

ŚNIADANIE DO SZKOŁY INACZEJ – POMYSŁY NA II ŚNIADANIE CZ.2

Rok szkolny ruszył pełną parą. My również się rozkręcamy i mamy kolejne 3 MEGA propozycje śniadaniowe w wersji super! Dla super sportowca, super gwiazdy i super mózgu! Potrzebujesz więcej węglowodanów i białka ze względu na intensywne treningi? Proteinowe placuszki z owocami są świetną opcją dla Ciebie! Dostarczą Ci energii w pierwszej części dnia, uzupełnią aminokwasy, a dzięki owocom dostarczysz niezbędnych przy wysiłku witamin i składników mineralnych. Dbasz o zdrową sylwetkę, a jednocześnie chcesz dostarczyć sobie niezbędnych składników odżywczych? Wypróbuj tę kolorową i pyszną sałatkę, będącą bombą witaminową i zaopatrz swój organizm w żelazo, wapń, cynk, magnez i wiele innych minerałów! Sałatka idealna dla osób na diecie bezglutenowej, a także dla wegan! Jeśli dbasz o to, aby dostarczyć dla swojego mózgu odpowiedniego paliwa do pracy, zabierz ze sobą na II śniadanie właśnie taką sałatkę. To skarbnica składników niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania! Potas, Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, antocyjany i lecytyna zadbają o Twoją pamięć i koncentrację!

  II śniadanie

Wypróbuj również nasz przepis na II śniadanie do szkoły inie tylko! : Muffiny jajeczne z warzywami

Aby uzyskać lepsze efekty - umów się na konsultację dietetyczną
Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Kształtowanie Sylwetki
Specjalizacje:
Sport
Odchudzanie
Kcalmar.com zawsze przy Tobie!
Dieta zawsze pod ręką
Wybierając dietę w naszym serwisie, jadłospis, przepisy i listę zakupów będziesz miał zawsze pod ręką dzięki naszej aplikacji Kcalmar – dieta i przepisy!
Łatwe monitorowanie wyników
Notuj zmiany wagi w aplikacji, by poinformować dietetyka o swoich postępach! Odczytuj porady od dietetyka i wskazówki motywacyjne, które pomogą Ci wytrwać w diecie!
Pobierz za darmo!