Dieta i parametry płodności mężczyzn

Dietetyka kliniczna
Płodność

Czego się nauczysz?

Jakie są mechanizmy działania diety na płodność mężczyzn? O czynnikach zwiększających i obniżających płodność. Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności u mężczyzn? O parametrach nasienia – rekomendacje WHO, znaczenie diety i suplementacji. O dietozależnych czynnikach zwiększających i obniżających płodność. Jaki jest wpływ regulacji masy ciała na płodność | niepłodność – kluczowe czynniki? O znaczeniu czynników diety dla parametrów płodności mężczyzn – przegląd badań. O żywności funkcjonalnej i suplementacji – przegląd badań. Jakie są aktualne dane dotyczące suplementacji w okresie przedkoncepcyjnym? O roli dietetyka w leczeniu niepłodności.

Agenda

1. Jakie są przyczyny niepłodności mężczyzn?
2. Jak regulacja masy ciała wpływa na płodność, jakość nasienia, fragmentację DNA plemników, dysfunkcje erekcji?
3. Jakie jest znaczenie diety i suplementacji?
4. Na szkoleniu podsumujemy aktualne trendy i rekomendacje w zakresie postępowania dietetycznego w okresie przedkoncepcyjnym i dietoterapii niepłodności mężczyzn.

O prowadzącym

mgr Sylwia Leszczyńska
Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, specjalistka w zakresie dietoterapii niepłodności i obniżonej płodności, otyłości, chorób dietozależnych. Autorka książki •Dieta dla płodności• oraz licznych publikacji obejmujących zagadnienia przygotowania do ciąży i postepowania dietetycznego w niepłodności. Absolwentka i wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu SWPS. Prowadzi Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki klinicznej „Sanvita”. Członek Rady Programowej kierunku Dietetyka WUM, członek Wydziałowego Zespołu ds. Zapewnienia i Doskonalenia Jakości kształcenia WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, redaktor prowadząca specjalistycznego czasopisma „Współczesna dietetyka”, autorka publikacji specjalistycznych z zakresu dietetyki.
NOWOŚĆ
PREMIERA
150.00 zł
mgr Sylwia Leszczyńska Data premiery:July 3, 2022, 8:02 a.m. Czas trwania: 2 godz
Certyfikat ukończenia
Prezentacja
ze szkolenia
Materiały dodatkowe