Cennik

Zapoznaj się z cenami poszczególnych pakietów. Kcalmar.pro kosztuje mniej niż jedna konsultacja!

im dłużej tym taniej!

Student

59,00 pln netto/miesiąc

Efektywna cena p.m.

nieograniczona ilość pacjentów

 • 4 wzory gotowych jadłospisów

 • Błyskawiczny kreator jadłospisów

 • Baza ponad 800 potraw z przepisami

 • Baza ponad 1 000 składników

 • Najważniejsze informacje o wartościach odżywczych składników i potraw

 • Dostęp do panelu www dla Twojego pacjenta

 • Kartoteki pacjentów

 • Baza danych posiłków i składników

Kup teraz!

Master

99,00 pln netto/miesiąc

Efektywna cena p.m.

nieograniczona ilość pacjentów

 • 8 szablonowych jadłospisów

 • Uwzględnia wszystkie opcje pakietu STUDENT

 • Informacje o Mikroelementach składników i potraw

 • Połączenie z pacjentem poprzez aplikację Kcalmar

 • Możliwość umieszczania swojego logotypu na jadłospisie (opcja dodatkowa)

  Śledzenie postępów pacjentów

Kup teraz!

Premium

249,99 pln netto/miesiąc

Efektywna cena p.m.

nieograniczona ilość pacjentów

 • 12 szablonowych jadłospisów

 • Uwzględnia opcje pakietu Master

 • Integracja z analizatorami składu ciała

 • Kalendarz wizyt

 • Publiczny profil i możliwość promocji do użytkowników kcalmar.com

Kup teraz!

Zobacz jak Kcalmar.pro może zwiększyć Twoje dochody!

Wypełnij prosty formularz by szybko dowiedzieć się ile pieniędzy możesz oszczędzić dzięki Kcalmar.pro

h

Korzystając z Kcalmar.pro każdego tygodnia zyskałbyś czas, by przyjąć 7 nowych pacjentów i
przygotować im tygodniowe jadłospisy, zarabiając nawet 3357zł więcej miesięcznie!
Koszt pakietu premium Kcalmar.pro stanowiłby zaledwie 6% Twoich dochodów!*


* Wyniki powyższych obliczeń są jedynie wartościami orientacyjnymi, wyliczonymi na podstawie założeń dotyczących średniego czasu poświęconego na przygotowanie jadłospisu i obsługę pacjenta przy wykorzystaniu narzędzi udostępnionych w ramach Portalu Kcalmar.pro. W powyższym wyliczeniu brany pod uwagę jest jedynie czas poświęcony przez dietetyka na te dwie czynności. Hermax sp. z o.o. nie zobowiązuje się, że dochody dietetyka zwiększą się o wyżej podaną liczbę po zakupie dostępu do systemu Kcalmar.pro, jak również nie bierze odpowiedzialności w przypadku, gdy zwiększenie dochodów w ogóle nie nastąpi. Ewentualne zwiększenie dochodów jest zależne od sposobu prowadzenia działalności przez danego dietetyka oraz różnych czynników zewnętrznych, dlatego też powyższe wyliczenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wykupić licencję wieczystą na Kcalmar.pro?

Oprogramowanie dostępne jest w chmurze, a dostęp do niego uzyskuje się poprzez zalogowanie na naszej stronie www.kcalmar.pro. Kcamar.pro nie działa jak wiele programów dostępnych wcześniej na rynku, które są zapisane na płycie CD lub innym nośniku, ponieważ z tygodnia na tydzień zmienia się na lepsze, a my wprowadzamy aktualizacje i dodajemy nowe funkcje. Dzięki temu, program się nie starzeje i odpowiada zmieniającym się potrzebom dietetyków i pacjentów. Możesz wykupić dostęp do oprogramowania na podstawie abonamentu miesięcznego, półrocznego i rocznego.

Czy można wykupić abonament na dłuższy okres niż miesiąc?

Tak, możesz wykupić dostęp do Kcalmar.pro również na 6 miesięcy lub na rok, a im dłuższy okres wybierzesz, tym niższa jest cena za oprogramowanie.

Czy kody promocyjne łączą się?

Nie, kody promocyjne się nie łączą i są rozdawane na różne pakiety. Jeśli otrzymałeś kod promocyjny za zakup pakietu miesięcznego, nie będzie on działał przy zakupie pakietu na 6 miesięcy lub rok – i odwrotnie..

Czy oprogramowanie można obsługiwać na aplikacji w telefonie?

Aplikacja Kcalmar - dieta i przepisy dedykowana jest pacjentom. Oprogramowanie Kcalmar.pro dla dietetyków powinno być obsługiwane na komputerze, laptopie lub tablecie, ponieważ jest zbyt skomplikowane do obsługi na telefonie. Szykujemy dla Was dodatkową aplikację do obsługi pacjentów, w której będą dostępne podstawowe funkcjonalności, umożliwiające Wam szybką reakcję na potrzeby pacjenta.

Czym jest profil publiczny i kalendarz dostępny w pakiecie premium?

Obecnie pracujemy nad portalem dietetycznym, adresowanym do ludzi poszukujących informacji o zdrowym odżywianiu i pragnących przejść na dietę. Na tym portalu, w ramach korzystania z Kcalmar.pro będziecie mogli udostępniać swój profil publiczny wraz z kalendarzem wizyt. Dzięki temu, pojawicie się w wyszukiwarce dietetyków dostępnej na portalu, a odwiedzający będą mogli umówić się na konsultacje z Wami. To zwiększy Waszą widoczność w Internecie oraz liczbę potencjalnych pacjentów. Obecność na portalu nie wymaga dodatkowych opłat, a kalendarzem i profilem będziecie zarządzać ze swojego panelu w Kcalmar.pro.

Czy płatności w Kcalmar.pro są bezpieczne?

Korzystając z Kcalmara.pro dietetyk wykupuje licencję w wybranym przez siebie pakiecie. Zawsze możesz zmienić pakiet, jeśli uznasz, ze potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności – masz pełną elastyczność. Płatności dokonywane są za pośrednictwem systemu PayLane, który umożliwia bezpieczne dokonywanie transakcji online. PayLane podlega nadzorowi sprawowanemu przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego, co dodatkowo potwierdza jego rzetelność. Dane używane w trakcie transakcji za pośrednictwem PayLane są szyfrowane i przesyłane z użyciem SSL. Dodajmy, że korzystanie z aplikacji Kcalmar przez Twojego pacjenta jest i zawsze będzie darmowe.

Zobacz Więcej