Certyfikowane szkolenia Kcalmar.pro

Zdobądź praktyczną wiedzę od autorytetów z dziedziny dietetyki oraz sportu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, analizując studia przypadków!

Dlaczego warto?

Przeszkoliliśmy ponad 6000 osób!

10x Autorytet - ucz się od najlepszych
Wszystko online
Na żywo, z moźliwością zadawania pytań.
20x Studium przypadku
Dostęp do nagrań po szkoleniu
Certyfikaty do szkoleń + Dyplom
Materiały szkoleniowe
W tym 10 jadłospisów ze szkoleń w PDF

Nasi prelegenci

Sylwia Leszczyńska
dietetyk kliniczny i psychodietetyk

Coraz więcej par bezskutecznie stara się o potomstwo. Na szczęście oprócz wizyt u lekarzy, pacjentki coraz częściej szukają pomocy u dietetyka. Na szkoleniu zostaną przedstawione zalecenia żywieniowe, zwiększające zdolności prokreacyjne kobiet.

Termin szkolenia
27.03.2018
godz. 19:00
Płodność a dieta - zaburzenia owulacji i wybrane zaburzenia hormonalne
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA

 1. Pacjent z niepłodnością w gabinecie dietetyka – najczęstsze przypadki.
 2. Czynnik owulacyjny jako przyczyna zaburzeń płodności.
 3. Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadczynność tarczycy i wpływ na płodność. Postępowanie dietetyczne.
 4. PCOS – dieta propłodnościowa.
 5. Czynnik diety oraz prawidłowej masy ciała i poziomu tkanki tłuszczowej we wpływie na płodność poprzez oddziaływanie na regulację hormonalną.
 6. Przegląd badań.
 7. Analiza przypadków.

Sylwia Leszczyńska - dietetyk kliniczny, psychodietetyczka. Specjalistka w zakresie leczenia dietą niepłodności i obniżonej płodności oraz chorób dietozależnych. Opiekun praktyk studenckich. Prelegent konferencji i debat z zakresu dietetyki. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Prowadzi Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Sanvita”. Autorka książki „Dieta dla płodności”. Redaktor prowadząca czasopisma dla dietetyków i profesjonalistów żywienia „Współczesna dietetyka”.
Małgorzata Jackowska
dietetyk

Przyjście na świat małego człowieka wiąże się z dużym stresem rodziców. Nowa sytuacja przeraża niektóre mamy, które decydują się na konsultację u dietetyka. Warsztaty zostaną poświęcone zasadom, którymi powinien kierować się dietetyk współpracując z rodzicami.

Termin szkolenia
24.04.2018
godz. 19:00
Rozszerzanie diety niemowlęcia i dieta dziecka w drugim roku życia - zalecenia i praktyka
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA

 1. Zalecenia żywienia niemowląt i dzieci w drugim roku życia - karmienie piersią, mlekiem modyfikowanym, wprowadzanie pokarmów uzupełniających i przejście na dietę "rodzinną"
 2. Ważne kwestie I - wartość odżywcza diety dziecka, kluczowe składniki odżywcze w okresie rozszerzania diety 
 3. Ważne kwestie II - jaki wpływ na rozwój dziecka ma sposób karmienia, rozwój mięśni twarzy, samoregulacja apetytu, rozwój sensoryczny 
 4. Jak bardzo zmienia się sposób żywienia po pierwszym roku życia - zalecenia vs obserwacje z praktyki
 5. Praktyczne wskazówki dla osób pracujących z rodzicami małych dzieci - wywiad żywieniowy, wskazówki i zalecenia do praktycznego zastosowania
 6. Najczęstsze pytania i obawy rodziców małych dzieci - przykłady pytań i pomocne odpowiedzi 
 7. Dyskusja z udziałem uczestników

Małgorzata Jackowska - Specjalistka żywienia człowieka i dietetyki, absolwentka i doktorantka SGGW w Warszawie, promotorka karmienia piersią i certyfikowana doula ze stowarzyszenia Doula w Polsce. Współtworzy Kwartalnik Laktacyjny i Fundację Promocji Karmienia Piersią. Prowadzi szkolenia, warsztaty i indywidualne konsultacje dla rodziców i profesjonalistów. Zajmuje się tematyką żywienia niemowląt i małych dzieci, rozszerzania diety i baby-led weaning oraz żywienia matek w okresie ciąży i laktacji. Jest autorką bloga www.malgorzatajackowska.com oraz licznych artykułów dotyczących tematyki, w której się specjalizuje.
Damian Parol
dietetyk

Różne cele treningowe wymagają od sportowca nie tylko innych sesji na siłowni, ale i wdrożenia odmiennych zasad w kuchni. W grupie osób budujących masę mięśniową panuje wiele dietetycznych przekonań, które niekoniecznie przekładają się na efekty. Rolą dietetyka jest edukacja zawodników i rozpisywanie spersonalizowanych planów żywieniowych, wspomagających cele treningowe.

Termin szkolenia
15.05.2018
godz. 19:00
Budowanie masy mięśniowej - postępowanie żywieniowe
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA

 1. Zapotrzebowanie na białko, węglowodany i tłuszcze podczas budowania masy mięśniowej w świetle dowodów naukowych 
 2. Znaczenie bilansu energetycznego i gęstości energetycznej diety
 3. Tempo budowania masy mięśniowej u osób nieprzyjmujących wspomagania farmakologicznego 
 4. Ocena składu ciała 
 5. Suplementacja 
 6. Najczęstsze problemy podczas budowania masy mięśniowej 

Damian Parol - z wykształcenia magister dietetyk i psychodietetyk. Studiował w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Obronił pracę magisterską na temat roli suplementów diety w żywieniu sportowców oraz jest współautorem dokumentu: „Stosowanie suplementów diety i żywności funkcjonalnej w sporcie. Rekomendacje dla polskich związków sportowych. Wspólne Stanowisko Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej i Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego”. Obecnie we współpracy z profesorem Arturem Mamcarzem i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym przygotowuje się do pracy doktorskiej, której tematem jest wpływ diety wegańskiej na wydolność biegaczy. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych na temat diety, sportu i zdrowego stylu życia.
Anna Bartnicka
Kierownik działu naukowego Instytutu Mikroekologii w Poznaniu

W ostatnim czasie probiotyki „robią furorę” w wielu dziedzinach medycyny. W związku z ich popularnością dietetyk powinien posiadać jak najszerszą wiedzę, by nakierowywać pacjentów na ich odpowiednie rodzaje, przynoszące efekty terapeutyczne w wybranych jednostkach chorobowych.

Termin szkolenia
19.06.2018
godz. 19:00
Probiotyki - zbędny suplement czy panaceum na wszystko?
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA

 1. Wprowadzenie – mikrobiota jelitowa
 2. Metody modyfikacji mikrobioty: prebiotyki, probiotyki i synbiotyki; żywność funkcjonalna; transfer mikrobioty kału
 3. Probiotyki – definicja
 4. Szczepozależność
 5. Postaci probiotyków – preparaty jedno i wieloszczepowe
 6. Znaczenie dawki
 7. Jakość preparatów probiotycznych
 8. Skuteczność kliniczna probiotyków
 9. Wskazania do probiotykoterapii
  • biegunka infekcyjna 
  • biegunka poanybiotykowa
  • biegunka podróżnych
  • eradykacja Helicobacter pylori
  • zespół jelita nadwrażliwego (IBS)
  • nieswoiste zapalenia jelit (IBD)
  • alergia
  • inne zastosowania
 10. Bezpieczeństwo stosowania

Mgr Anna Bartnicka - Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, na kierunku analityka medyczna. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Zakażeń Noworodka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Tematyka jej pracy doktorskiej obejmuje mikrobiotę przewodu pokarmowego noworodków oraz czynników na nią wpływających. Do jej głównych zainteresowań należy mikroflora jelitowa i jej znaczenie w zdrowiu i chorobie oraz probiotykoterapia. Jest wykładowcą na konferencjach medycznych oraz autorką licznych publikacji naukowych z tematu mikrobioty i probiotyków.
Monika Gackowska
dietetyk kliniczny i sportowy, diagnosta laboratoryjny, dietocoach oraz szkoleniowiec

Szkolenie dla dietetyków zostanie poświęcone endometriozie i PCOS, które coraz częściej przekładają się na zaburzenia płodności u kobiet. Dietetyk powinien być zaznajomiony nie tylko z zasadami żywienia ale także z procesem diagnostycznym dotyczącym tych coraz częstszych problemów. 

Termin szkolenia
17.07.2018
godz. 19:00
Endometrioza i PCOS - zalecenia diagnostyczno - żywieniowe
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA

 1. Kryteria diagnostyczne oraz badania laboratoryjne niezbędne przy PCOS oraz endometriozie.
 2. Insulinooporność oraz hiperandrogenizm - diagnostyka. 
 3. Czy wskaźnik talia - biodro jest lepszym markerem PCOS niż wartość glikemi?
 4. Endometrioza - choroba z pogranicza chorób autoimmunizacyjnych? Patogeneza choroby. 
 5. Czy dieta wegetariańska przynosi efekty terapeutyczne przy PCOS oraz endometriozie? Wskazówki żywieniowe. 
 6. Najczęstsze niedobory składników mineralnych. 

mgr Monika Gackowska - Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunkach: dietoterapia, żywienie w sporcie oraz analityka medyczna, a także licznych kursów obejmujących żywienie w sporcie i dietocoaching. Obecnie w trakcie studiów na Functional Medicine University w Stanach. Wykładowca akademicki oraz prelegentka na konferencjach medycznych oraz żywieniowych. Z powodzeniem prowadzi Centrum Dietetyki Funkcjonalnej w Bydgoszczy, gdzie udziela indywidualnych konsultacji żywieniowo – diagnostycznych, opierając się na podejściu medycyny funkcjonalnej (przyczynowe, a nie skutkowe leczenie chorób) oraz evidence – based medicine. Specjalizuje się w chorobach autoimmunizacyjnych oraz metabolicznych. Ponadto, prowadzi szkolenia z „Interpretacji wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka”, które pokazują, że brak sztywnych zasad oraz schematów działania tylko indywidualne podejście przynosi wymierne efekty terapeutyczne. Autorka licznych artykułów publikowanych m.in. w fachowym magazynie „Food Forum” oraz prasie bydgoskiej.
Tadeusz Sowiński
Dietetyk sportowy, specjalista ds. suplementacji

Wojny na forach internetowych trwają. Która z diet jest lepsza podczas redukcji tkanki tłuszczowej – wysokowęglowodanowa, czy niskotłuszczowa? Na szkoleniu zostaną porównane dwa modele żywieniowe w kontekście ich efektywności na podstawie literatury naukowej i case study.

Termin szkolenia
21.08.2018
godz. 19:00
Redukcja tkanki tłuszczowej - dieta high carb vs. low carb
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA

 1. Od czego zależy efektywna redukcja tkanki tłuszczowej
 • chcesz schudnąć? Ograniczaj węglowodany...?
 • koncepcja insulinowa
 • statyczna i dynamiczna koncepcja bilansu energetycznego
 • czynniki determinujące utratę masy ciała
 1. Diety nisko- i wysokowęglowodanowe w badaniach naukowych
 • czy to prawda że węglowodany tuczą?
 • gdzie zaczyna się „low-carb”?
 • dieta niskowęglwoodanowa jako użyteczne narzędzie w redukcji tłuszczu zapasowego,
 • wyższa skuteczność diet niskowęglowodanowych – fakt czy fikcja?
 • diety wysoko i niskowęglowodanowe w badaniach metabolicznych
 1. Indywidualizacja postępowania żywieniowego
 • low-carb czy high-carb? Oto jest pytanie!
 • wrażliwość insulinowa a spożycie węglowodanów
 • wpływ różnych rozkładów makroskładników na mechanizmy kontroli łaknienia
 • sportowiec vs przedstawiciel handlowy – postepowanie żywieniowe w praktyce

Tadeusz Sowiński - Dietetyk sportowy, specjalista ds. suplementacji, autor publikacji pojawiających się m.in. na łamach Food-Forum, BC, PoTreningu.pl, AfterWorkout.com.
Paulina Ihnatowicz
dietetyk kliniczny i sportowy

Szacuje się, że chorobami autoimmunologicznymi dotknięte jest około 3,5% populacji ludzkiej. Czy możemy je skutecznie leczyć? Czy możemy w jakiś sposób im zapobiec?

Termin szkolenia
18.09.2018
godz. 19:00
Praca z pacjentem z chorobami autoimmunologicznymi - profilaktyka, diagnostyka i leczenie żywieniowe
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA

 1. Autoimmunologia:
  • Co o niej wiemy na dzień dzisiejszy?
  • Jakie ma podłoże?
  • Jakie badania należy wykonać, aby dowiedzieć się czy w moim organizmie toczy się proces autoimmunologiczny?
  • Diagnostyka z przykładami badań.
 2. Jakie mogą być skutki nieleczonej choroby autoimmunologicznej? Czy istnieje skuteczne leczenie?
 3. Dietoterapia w chorobach autoimmunologicznych:
  • Jakie diety należy stosować w chorobach autoimmunizacyjnych?
  • Odpowiedni dobór składników odżywczych (węglowodanów, białek, tłuszczy).
  • Odpowiednia zawartość witamin i minerałów – jak wygląda suplementacja?
  • Produkty wskazane i przeciwskazane.
 4. Chore jelita jako przyczyna chorób autoimmunologicznych? Jak sobie z nimi poradzić?
 5. Przykłady zastosowania diety bezlaktozowej, bezmlecznej, bezglutenowej oraz diety Paleo, AIP. Która będzie najbardziej odpowiednia?
 6. Ćwiczenia praktyczne – opis przypadku – jaką dietę i suplementację wdrożyć?
 7. Inne ważne zalecenia przy autoimmunologii – psychika.

Paulina Ihnatowicz - Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Dodatkowo uzyskała tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Współzałożycielka Poradni MedFood. Obecnie studiuje online na uczelni amerykańskiej Functional Medicine University. Dodatkowo jest na studiach doktoranckich z zakresu żywienia człowieka. Jest szkoleniowcem dla wielu firm zewnętrznych. W MedFood prowadzi nie tylko pacjentów, ale również szereg autorskich szkoleń i webinariów. Pisze artykuły dla czasopism branżowych. Występuje na najważniejszych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych. Autorka książek "Rozszyfruj swoją krew" oraz "Autoimmunologia - podróż po zdrowie". Podejmowała ogrom współprac promujących zdrowy styl życia. Była prezesem Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella” nabierając doświadczenia dietetycznego np. w warsztatach żywieniowych dla dzieci przedszkolnych. Na bieżąco bierze udział w szkoleniach stale rozszerzając swoją wiedzę.
Iwona Kibil
dietetyk

Wydawać by się mogło, że diety roślinne oparte na zbożach to mało trafny wybór dla pacjentów z insulinoopornością. Jednak na szkoleniu zostaną przedstawione zasady dietoterapii u „bezmięsnych” pacjentów, które dietetyk może wdrożyć by pomagać im walczyć z problemem.  

Termin szkolenia
16.10.2018
godz. 19:00
Zastosowanie diety roślinnej w leczeniu insulinooporności
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA

 1. Czy możliwe jest zastosowanie diety roślinnej w przypadku insulionooporności?
 2. Krótki przegląd badań naukowych.
 3. Składniki diety, na które należy zwrócić uwagę. Komponowanie ich w jadłospisie.
 4. Trudności, jakie mogą napotkać dietetycy podczas prowadzenia pacjenta weganina obciążonego insulinoopornością.
 5. Opisy przypadków pacjentów. Wyniki badań, dzienniczek żywieniowy, postępowanie żywieniowe i suplementacja.

Iwona Kibil - Dietetyk Wegecentrum. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Prowadzi własną praktykę dietetyczną skierowaną głównie do osób na diecie bezmięsnej. Pracuje m.in. z wegańskimi rodzinami, kobietami w ciąży, małymi dziećmi oraz osobami stosującymi dietę roślinną jako profilaktykę chorób cywilizacyjnych. Jest autorką artykułów, wykładów i warsztatów związanych z dietą roślinną. Współpracuje z wegańską restauracją, przedszkolem, fundacjami i stowarzyszeniami. Sama od lat jest na diecie roślinnej opartej głównie na produktach nieprzetworzonych.
Iwona Sajór
dietetyk kliniczny

Dieta pacjentów z chorobami metabolicznymi może wchodzić w interakcje z leczeniem farmakologicznym. Część z nich osłabia siłę leków, a inne wzmacniają ich działanie. Takie zalezności mogą przyczyniać się zarówno do osłabienia efektów terapii, jak i wzmagania objawów niepożądanych leków. Dietetycy powinni mieć świadomość na jakie produkty uważać w niektórych jednostkach chorobowych, szczególnie przy zaburezbniach metabolicznych, stanowiących częstą przyczynę wizyty u dietetyka. 

Termin szkolenia
13.11.2018
godz. 19:00
Interakcje leków z żywnością w chorobach metabolicznych
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA

1. Przyczyny powstawania interakcji pomiędzy składnikami leków a składnikami żywności

2. Wpływ pożywienia na metabolizm leków w organizmie człowieka

3. Znaczenie płynów dla biodostępności leków

4. Interakcje leków stosowanych w farmakoterapii cukrzycy z żywnością

5. Interakcje leków stosowanych w farmakoterapii chorób układu sercowo-naczyniowego z żywnością

6. Interakcje leków stosowanych w farmakoterapii osteoporozy z żywnością

7. Interakcje hormonów tarczycy z pożywieniem

8. Wpływ wybranych leków stosowanych w chorobach metabolicznych na stan odżywienia organizmu

9. Jak uniknąć interakcji leków z pożywieniem – studium przypadków


Iwona Sajór - Kierownik Pracowni Prewencji i Leczenia Żywieniowego Nowotworów w Instytucie Żywności i Żywienia, członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Stowarzyszenia Polska Unia Onkologii. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Doktorantka na Wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (praca doktorska: „Zmiany przedrakowe jelita grubego a masa ciała”). Wykładowca i opiekun praktyk studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w kształceniu podyplomowym. Dietetyk w Ogólnopolskim Centrum Dietetyki IŻŻ. Autorka i współautorka wielu publikacji krajowych i zagranicznych z zakresu profilaktyki pierwotnej i wtórnej chorób żywieniowozależnych. Współpracuje z wieloma organizacjami zajmującymi się pomocą i edukacją pacjentów chorych na nowotwory i ich bliskich, m.in. Fundacją „Tam i z powrotem”, Fundacją Onkologiczną Osób Młodych „Alivia”; Stowarzyszeniem Pomocy Chorym Dzieciom „LIVER” i portalem onkologicznym ZwrotnikRaka.pl.
Anna Paluch
psycholog, psychodietetyk, specjalista ds. żywienia

W trakcie szkolenia zostanie omówiona relacja dietetyk - pacjent z uwzględnieniem czynników psychologicznych, które wpływają na wspólny sukces w gabinecie. Uczestnik szkolenia zapozna się z wiedzą psychodietetyczną na temat komunikacji z pacjentem, nawiązania odpowiedniej relacji w gabinecie oraz pracy z czynnikami psychologicznymi. Przedstawiony zostanie Transteoretyczny Model Zmiany Zachowania Zdrowotnego, w odniesieniu do zmiany diety, który bezpośrednio wpływa na postawę pacjenta w trakcie dietoterapii.

Termin szkolenia
04.12.2018
godz. 19:00
Relacja Dietetyk-Pacjent. Praca z trudnym pacjentem
Ograniczona liczba miejsc!
169
PLN
netto

AGENDA:

 1. Komunikacja z pacjentem. Nawiązanie relacji oraz przeprowadzenie wywiadu z uwzględnieniem sytuacji psychologicznej.
 2. Najczęstsze błędy popełniane przez specjalistów.
 3. Portret psychologiczny pacjenta otyłego. 
 4. Stres w gabinecie specjalisty.
 5. Transteoretyczny Model Zmiany Zachowania Zdrowotnego w kontekście diety.
 6. Wsparcie pacjenta w gabinecie - case study.
 7. Sposoby pracy z trudnym pacjentem - case study. 
 8. Higiena psychologiczna specjalisty. 

Mgr Anna Paluch – psycholog, psychodietetyk, specjalista ds. żywienia, trener, ale przede wszystkim fanka całościowego podejścia do zdrowego stylu życia i diety, z uwzględnieniem czynników psychologicznych. Właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, współautorka bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia oraz treściom specjalistycznym dla dietetyków dbamocud.pl i autorka E-kursów "Psychologia dla dietetyka", czy “Podstawy psychologii w kontekście zmiany". Prowadzi szkolenia i webinary z zakresu psychodietetyki współpracując z portalem Psychologia w Polsce, jest zastępcą redaktor naczelnej w Magazynie Psychologicznym Bang!. Uważam, że nie ma skutecznego odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych bez pracy z czynnikami psychologicznymi. Nasze nastawienie, emocje, utarte schematy są przeszkodami na drodze do zdrowia, o których zbyt często zapominamy w pośpiechu w jakim przyszło nam żyć. Dlatego nie możemy szukać prostych i szybkich rozwiązań, ale rozwijających i całościowych. Dietetyk to nie tylko osoba układająca optymalnie dopasowaną dietę, to specjalista pierwszego kontaktu dla wielu osób, dla których jedzenie jest sposobem na maskowanie problemów. Pomoc musi opierać się na wiedzy psychologicznej, wsparciu i umiejętności odpowiedniego nawiązania relacji. Chciałabym pomóc obydwu stronom, stąd moje zainteresowanie psychodietetyką.

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Szkolenia organizowane przez Kcalmar są na naprawdę wysokim poziomie! Jakość wykładowców połączona z innowacyjnością programu tworzy bardzo dobre środowisko do pogłębiania swojej dietetycznej wiedzy. Z wielką chęcią uczestniczyłem i będę uczestniczył w kolejnych eventach!"
Dawid Góra Uczestnik szkolenia
"Szkolenia organizowane przez Kcalmar.pro to świetna forma przekazania rzetelnej wiedzy, w bardzo w przystępny sposób. Specjaliści z różnych dziedzin dietetyki w jednym miejscu, a całe uczestnictwo potwierdzone jest certyfikatem. Polecam!"
Agnieszka Ciotucha Dietetyk kliniczny
"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."
Paulina Skorek Uczestnik szkolenia

Cennik

Kupno pełnego cyklu szkoleń Instytutu Edukacji Żywieniowej to same korzyści:
 • stała cena szkolenia to 99 PLN zamiast 169 PLN
 • w komplecie egzamin i dyplom certyfikowanego dietetyka IEŻ
 • rozbicie płatności na przystępne raty
 • dostęp do nagrań i materiałów po szkoleniach
Dyplom i certyfikaty z każdego szkolenia
Każdy uczestnik szkolenia dostanie elektroniczny certyfikat uczestnictwa, a osoby które wezmą udział w pełnym cyklu szkoleń otrzymają możliwość udziału w egzaminie potwierdzonym dyplomem.

Partnerzy

Chcesz się z nami spotkać?

8/10 osób kupuje pełen cykl szkoleń!