Ambasadorzy

Z programu dla dietetyków Kcalmar.pro korzystają znani i lubiani dietetycy! To oni zaufali nam pierwsi i wspierali rozwój oprogramowania, by odpowiadał najwyższym wymogom i realnie ułatwiał codzienną pracę. Zobacz, kim są!

Poznaj nasz zespół

Kcalmar.pro to efekt współpracy specjalistów z dziedziny dietetyki i programowania. Jesteśmy dynamicznym zespołem młodych profesjonalistów, którzy doświadczenie z różnych branż przekuwają na narzędzia nowoczesnej dietetyki.

Paweł Bartoszek

Założyciel i CEO platformy Kcalmar, a ponadto zapalony cyklista, freerideowy narciarz, nałogowy zjadacz kukułek i osoba, której zawsze wszędzie jest pełno. Choć sam nie jest ani dietetykiem ani informatykiem, ma nieoceniony talent do zarażania swoim entuzjazmem wszystkich profesjonalistów, którzy wspierają rozwój platformy.

Marzena Lamont

Główny Dietetyk Zespołu Kcalmar, specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka UM w Lublinie. W kuchni uwielbia eksperymentować tworząc zdrowe i jednocześnie smaczne kompozycje, a w ogrodzie chętnie skacze na trampolinie. Jest osobą niezwykle przyjazną i szczerą, interesującą się podłożem emocjonalnym żywienia.

Adam Kuśmirek

Głowny programista i CTO w zespole Kcalmar, entuzjasta nowych technologii, związany z branżą IT od 10 lat. Uwielbia rozwiązywać problemy techniczne, których podobno nie da się rozwiązać. Po pracy amator gier planszowych i fabularnych, lubi podróżować, a w wolnych chwilach wyskoczyć na siłownię.